Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok? Szülők? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? Szülők? :/

Figyelt kérdés

Kedves "Mindenki"

Előre megkérek.."mindenkit" :D ,hogy ne szidjon van éppen elég gondom nem kell még ezen felül más.Köszönöm.

Egy 14 éves átlagos srác vagyok.. nem vagyok csúnya de egy Adonis sem ...: )

Kb 2 éve tetszenek a fiúk.. rengeteg lány szeret... de egyszerűen barátságtól többet nem tudok irántuk érezni... Ha pedig egy fiút megölelek v akármi pl osztálytársakkal jóbavagyunk az már egészen más érzés.:S

A felvonuló melegekről nekemis megvan a véleményem.. ; ) Én csak egy egyszerű srác vagyok aki a srácokat szereti ennyi.. Tudják rólam egy páran.De a SZÜLEIM?: ( ?

Azt mondják 14 évesen még nem biztos meg 14 éves máson gondolkodjon..miért a 14 éves hetero srácok sem éppen azon gondolkodnak ,hogy mit gyakoroljak hnap matekórára... stb .:D

Segítsetek..: (

Köszi.

by: -- 14 -- :/


2011. máj. 8. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szia! ez nem jelenti h meleg vagy. Csak kiváncsi avgy milyen lenne mással puszilni/járni ez érthető ne aggodj ki fogod nőni... volt egy ilyen haverom de ez a story hosszu ha akarod leirom privibe:)
2011. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen inkább identitászavar, koncentrálj a lányokra, jobb egy punci mint egy kuki :)
2011. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most mondom h nem.. >.< :/
2011. máj. 8. 20:20
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

14 évesen még a szüleidnek semmi köze hozzá... tényleg. Ha esetleg lesz hosszú távú kapcsolatod egy fiúval, ráérsz még.


Ha úgy érzed egyszer, hogy képes lennél egy lánnyal is együtt lenni hosszú távon, akkor próbálkozz. Ha viszont nem, akkor ne erőltesd! Ha erőlteted, úgy gyorsan pszichológushoz vághatod magad is, meg a lányt is.


Fiatal vagy még, ezt nem azért mondom, hogy meg fog változni (érdekes, heteróknak sose mondják ezt, hogy majd megváltozik, én is tudtam már 14 éves koromban, mi a pálya...), de alakulhatnak még sokat a dolgaid, a belsőd pedig BIZTOS, hogy rengeteget fog még változni. A szüleidnek pedig egyelőre semmi köze hozzá! Előbb még magadban kell lejátszanod egy-két nem könnyű meccset.

18 meleg F

2011. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
szerintem is úgynéz ki,hogy meleg vagy. nemvalószinű hogy ez megfog változni. szüleid előtt egyelőre hallgass. várj még. eccer majd pár év múlva,amikor már "nagyon kellene hogy érdekelljenek a csajok" ,úgyis megtudják. de egyelőre még nem. majd pár év múlva ha akkoris igyérzel,mondd el nekik. addig ne. ha meleg vagy,akármit próbálnak rád erőltetni,úgyse fognak a csajok tetszeni. lehet vitatkozni hogy ez jó avgy nemjó,de ez van és kész.
2011. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves nemaztnem :D


Sajnálom, hogy ez a véleményed... nem tehetek róla és nem is fogok ezen veszekedni veled.. én már elfogadtam azt ,hogy te meg csak előre látsz mint a lovak tudod .. (szem ellenző..) Nem tehetek róla.. és nem nem leszek öngyilkos.. és nemfogom úgy élni az életem ahogy azt mások elvárják mert ahhoz rövid..:)

ÜDV: -- 14 --

2011. máj. 8. 20:28
 7/26 anonim ***** válasza:

neaztnemet ignoráld nekem is tudják a szüleim volt egy kis balhé, nem mondom, hogy nem, de az öngyilkosság szóba se jött nyugi :P

18/F

2011. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát én már kb 13 éves korom óta tudtam, és azóta sem változott sokat az érzés (17/F)

Sokáig nagyon bántott, de aztán rájöttem h igazából semmi baj nincs ezzel. Úgy élek mint bárki más, nem sminkelem magam, nem hordok tangát meg ilyen marhaságok xD. Az egyik haverom tud róla, és korrektül kezeli, nem néz ki emiatt. Ha van még kérdésed a témával kapcsolatban, vagy dummálni akarsz irj nyugodtan privátot.

2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
az nem vita ha nekem van igazam!
2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

biztos meleg vagy?


ha van rengeteg csaj haverod, nem próbálnád ki velük milyen járni, smárolni..? esetleg korod miatt max a pipát(orális kényeztetést) ajánlom a szexet nem!!!!!


próbáld meg azért, hátha nem vagy az.:)

2011. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!