Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszűrni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszűrni, hogy tetszem-e valakinek?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak? Gondolok itt szemkontaktusra, testtartásra stb.


Telefonon hogyan beszél stb?


Férfiak hogyan mutatjátok ki, ha tetszik valaki, de óvatosak vagytok?


2011. máj. 9. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szűrővel:D
2011. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt meg se láttam. :) Kérlek, most komolyan.
2011. máj. 9. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Én pl izgulok, lehet kicsit izzadok ilyesmi:)

18f

Van kiszemelted? Korod?

2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

21 éves lány vagyok. A férfi 27 éves.


Nála próbálok rájönni, mit érez irántam?

2011. máj. 9. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
sehogy ez egy örök rejtély:(
2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A nők észreveszik, csak én vagyok olyan zakkant, hogy nem esik le soha. Egyszerűen nem látom a jeleket. Amíg azt nem mondja nekem, hogy tetszel, addig nem esik le. Már pedig nem mindenki mondja ki, először jleket küldenek sokan. Meg ha rád néz, beszél veled, akkor csak látod. A nők nagy része ezt vallja.
2011. máj. 9. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg akinek tetszik valaki, arról le sem tudja venni a szemét. Tehát néz. De ha te ránézel, akkor elkapja a tekintetét. Elnéz valamerre, majd pedig vissza rád.

Pupillája kitágul (tetszik neki a látvány)

El is vörösödhet, zavarba jön. Pláne ha félénk, szerény.


Szeretne minél közelebb kerülni hozzád, megérinteni. (pl.: pár pillanatra megfogni a kezed, vállad)


Lábfeje feléd mutat. (mindegy hogy ül vagy áll, ha messze van tőled, a láb az érdeklődésének irányába mutat)

Felsőteste feléd fordul, akkor is ha oldalt áll neked.

Kihúzza magát, igyekszik nagyobbnak, erősebbnek látszani.


Ezek csak általános jelek. De a tetszést fejezik ki, mindkét nemnél.



Egyébként, mikor az embernek a saját helyzetét kell elbírálnia, akkor bizony nagyon vak tud lenni. Máskor meg rögtön kiszúrja.


Én is ebben a helyzetben vagyok. És én is bamba vagyok a kiszemelt fiúval kapcsolatban.

2011. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt. Nő vagyok.
2011. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na ez az. Ezeket a jeleket már olvastam, de nem tudom, hogy nála tudatos-e avagy én eltúlzom.


Úgyanazzal a dologgal állandóan keresni telón, úgy hogy te nem is hívod jel lehet?


Vigyorogni rád percenként.

2011. máj. 9. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:

Rájöttem. :)


Én nem csak ebben az esetben, hanem soha nem veszem észre, bamba vagyok.

2011. máj. 9. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!