Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy 25 éves pasit, ha kicsit is kedvel engem?

Figyelt kérdés

Nem akarok nyomulni, csak éreztetni vele, hogy bejön nekem, és nem lenne ellenemre vele egy párkapcsolat.


Néhány ötlet?(Egy korosztály vagyunk)


2011. máj. 10. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyen. :D


Már elmúltam 40 is, de még emlékezni vélek a 25 éves koromra, és azt hiszem, akkoriban néhány közös program, egy kihívóbb ruha, pár elejtett megjegyzés, néhány mozdulat bőven elég volt a kezdeményezéshez. Persze, azt nem írtad, hogy a másik fél szabad a kapcsolatra, csak feltételeztem. ;)


Beszélgessetek sokat, és ne felejtsd el megdicsérni Őt! Az a fiúknak is "bejön", még ha nem is vallják be. Közben elejtheted a saját vágyaidat, világképedet stb. is. A fő, hogy legyetek sokat együtt, legyen esélye a dolognak. Messziről ez nem olyan hatékony szerintem.

2011. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyit mondanék, hogy gyakran felhív, mert csoporttársam. Mindig egy tantárgyra hivatkozik, de elég gyakran felhív, én soha nem hívom.


Néhány napja mondta, hogy eljönne hozzám, egy anyagért, mondtam nem kell, mert járok arra, ne utazzon 20 km-t azért, de azt mondta nem gond, céges autó. Szombaton fel is hívott, de mivel arra jártam összefutottunk útközben. Kb egy 30 percet csevegtünk még, nagyon aranyos volt velem, de mindig az. Mindig nevet...


Szerinted férfi szemmel ezt vehetem egy kedvelleknek? Szeretném éreztetni vele, hogy én is őt, nagyon is. Bár benne nem vagyok biztos. Ettől tartok, hogy kellemetlen szituációba hozom magam előtte.

2011. máj. 10. 09:57
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy kihívó ruha? Nem jó ötlet, két okból sem.


1. 167 cm magas vagyok, és jelenleg van rajtam némi plussz, 66 kg vagyok. Nem vagyok dögös alkatú.


2. Egy teljesen egyszerű, farmeres, pólós szolid lány vagyok.


Nem is nagyon akarom elhinni, hogy esetleg tetszhetek egy ilyen fiúnak. Bár korábban nem figyeltem rá, bevallom, amióta hívogat úgy elkezdtem megkedvelni.

2011. máj. 10. 10:00
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként annyi hátránya van, hogy velem egy magas, kicsit kellemetlen, mindig magasabb párom volt, fura érzés mellette állni.


Egyébként elképzeltem milyen lehetne vele egy párkapcsolat és tetszik a gondolat, de nem tudom van-e párja, remélem nincs.


Gondoltam arra, hogy megkérem ne hívjon annyit, mert kezdem megkedvelni, felnőtt emberhez méltóan őszinte leszek, de az hülyén hangzana egy nőtől, lejáratnám magam.

2011. máj. 10. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

"Gondoltam arra, hogy megkérem ne hívjon annyit, mert kezdem megkedvelni, felnőtt emberhez méltóan őszinte leszek, de az hülyén hangzana egy nőtől, lejáratnám magam."


Éppen, hogy nem az őszinteség ami lejárat valakit. Csakhogy ez a fenti kérés nem lenne őszinte. Őszinte az lenne az eddig írtak alapján, ha megmondanád neki kerek perec, hogy kedveled, és kedvedre lenne, ha a dolgok komolyabbra is fordulnának. Csak hát, ha jól értem, gyáva vagy ehhez; félsz, hogy visszautasítanak, félsz, hogy nem vagy elég jó nő hozzá, félsz, hogy mit gondolna Rólad, ha ilyet tennél. Én ezt mind megértem. Csak nem helyeslem. Én biza belevágnék, és megmondanám. Aztán lesz, ami lesz. Amiket írtál róla, az alapján nem fog csúnyán elhajtani, és csúnyákat mesélni Rólad a hátad mögött. Legrosszabb esetben szépen, udvariasan nemet mond. Akkor nem lesz belőle semmi. Ahogy most sincs, és nem is lesz, ha gyáva maradsz. Ennyi. (Remélem elég kemény voltam Veled, mert ez is volt a célom.) :P


Ja, és attól leszel "jó nő", ha hiszel magadban. Ez nem jelent elvakultságot, sem azt, hogy elfelejtsd a hibáidat, hiányosságaidat. Egyszerűen annyit tesz: elhiszem, hogy ezzel együtt is szerethető vagyok.

2011. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismeros a tortenet, tegnap is kommenteltem csak akkor mas is volt a storyban. Az hogy kimutasd hogy kedveled az nem ugy megy hogy mi leirjuk aztan majd csinald ugy, mindig a helyzet hozza ezeket. Egy egy eldobott sms, elejtett megjegyzes aztan ha ra akar jonni ra fog. Azt semmi keppen ne mondd neki h ne hivjon mert megkedveled.. nem jo otlet!!!!
2011. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt pont jólesett, komolyan. Kedves Utolsó előtti igazad van teljesen.
2011. máj. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!