Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Bővebben lejebb.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Bővebben lejebb.

Figyelt kérdés
A barátommal, március elejnén voltunk utoljára együtt, középidő elött 3-4nappal járhattam,3-4szer volt szex, gumi végig volt, el enm szakadt, le nem csúszott és kivette mielött elélvezett. Akkor voltam utoljára fiúval, mivel szakítottunk. Viszont azóta nem jött meg.65napja késik, máskor is késett már sokat, de nem ennyit. Csak normális válaszokat.
2011. máj. 10. 18:38
 1/4 Darcy01 ***** válasza:
Ha tényleg nem volt semmi gond a gumival, akkor nem kell izgulnod. De saját megnyugtatásodra vegyél egy terhességi tesztet (DM-ben is lehet kapni pár száz forintért)!
2011. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ha mindig gumival csináltátok, és nem szakadt ki stb, akkor nem lehetsz terhes. Viszont idegi alapon is késhet vagy "siethet" a menzesz tudtommal. Pl. aki vizsgaidőszakban van annak megkergülhet gondolom elég rendesen. Vegyél tényleg egy tesztet, de ha pozitív, még mindig a doki megnyugtathat hogy téved a teszt.
2011. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig volt gumi, és nem szakadt el, le sem csúszott... lehet az a baj, hogy most nincs nemi életem, eddig pedig naponta-2naponta volt szex?
2011. máj. 10. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha mindig rendesen védekeztetek, akkor nem lehet baj.

Valószínűleg a szakítás viselt meg ennyire.

Nekem egyszer teljesen kimaradt, annyira ki voltam készülve idegileg-lelkileg, haláleset miatt.

2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!