Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek így terhes? (bővebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes? (bővebben)

Figyelt kérdés
2-án megjött és 3-án együtt voltunka barátommal. Nem védeketünk, de időben kihúzta. Éreztem, hogy egy kicsi jött rám, de nem a nagy ajak közelébe hanem egy kicsit távolabb, de az lehet, hogy mégis belement valahogy? :/ Tudom, hogy hülyén hangzik, de normális válaszokat kérek légyszii ://
2011. szept. 30. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze
2011. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz hát. grat a babához.
2011. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fiú lesz vagy lány ?
2011. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsi rá az esély, de van.
2011. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Most komolyan... miért olyan nagy fáradság letolni a beled a patikáig egy kotonért?
2011. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem mit paráznak az ilyen emberek. Megérdemlitek, mindannyian. Akik nem képesek elhúznia boltba óvszerért és ilyen balesetet szenved, azt nem tudom sajnálni. Grat a babához!
2011. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha annyi eszetek nincs, hogy védekezzetek akkor minek szexeltek?!

vegyél egy 72 órás tablettát. (tudod mi az?)

2011. okt. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem vagyok azért ennyire tudatlan!
2011. okt. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!