Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes hogy ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes hogy ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem valakivel úgy,hogy tulajdonképpen volt rajta kondom,de a behatoláskor és az utána lévő 5percben körülbelül még nem volt.És az előváladékban lehet sperma is.Nem tudom,hogy ez mennyire lehet fontos,de jún4.étől 9.éig volt meg,mi 24.én fekü
2011. júl. 2. 17:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és mi 24.én feküdtünk le, akkor már elvileg nem voltam termékeny.és peteérésem jún.15.én volt a menzesz naptár szerint. elvileg jún.29én kellett volna megjönnie,de nem jött és most július2.a van. ennyi késés még belefér?
2011. júl. 2. 17:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Simán lehetsz terhes!
2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Légyszi írd már le kicsit átgondoltabban, hogy mikor is volt rajta óvszer és mikor nem!
2011. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Veszek terhességi tesztet, csak úgy tudom,hogy a fogadtatás után el kell telnie valamennyi időnek,hogy az kitudja mutatni a helyes eredményt. mennyi az az idő? 1 hete szexeltem, már lehet,igaz?
2011. júl. 2. 17:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem április 01-én volt meg,a férjemmel hó végén voltunk csak együtt,és most 12hetes terhes vagyok....:-) Úgyhogy simán lehetsz az!!Csinálj egy terhességi tesztet!
2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy lehetsz. Hiába számolgatsz.
2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet,h késik, de egyszerűbb ha csinálsz egy tesztet, és nincs probléma, mert megtudod,h mi a helyzet. Legközelebb ne csinálj ilyet. Elmondod majd,h mi lett az eredmény?
2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha még csak egy hét telt el,nem ágyazódott még be.A teszt nem mutatná még.Várj még egy hetet!
2011. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bármikor lehetsz terhes,nekem a második lányom spontán

peteérésből lett:-) Mivel 9 nappal fiatalabb volt már a legelején a terhességem mint a menzesi idő szerint!

3 nap múlva csinálhatsz tesztet,reggeli első vizeletből,már kimutatja szerintem!

2011. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
amikor ez történt akkor szexeltem életemben másodszor és természetesen akkor is használt kondomot.nem néztem oda,de érzés alapján sem tudtam eldönteni mivel 2szor is ugyanúgy fájt mint 1.re.
2011. júl. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!