Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat! Akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat! Akarna valamit?

Figyelt kérdés

Eddig azt vallotta hogy én és a barátnőm tetszünk neki.

Én beleéltem magam mert nekem is tetszett,reménykedtem hogy lehet köztünk valami,mert a barátnőmnek egyátalán nem jön be.Azután elkezdett nyomulni a bnőmre(pl.melléült,felkérte táncolni,nézte,hazakísérte).A barátnőm összejött aztán a szerelmével,és akkor leszállt róla.Ma már nincsenek eggyütt(bnőm és az ex),de már a fiú nem foglalkozik vele csak barátként.Pedig egy hónapja szakítottak és kezdhette volna nála az udvarlást megint,ha annyira odalenne érte.De!Most már nekem bókol.Minden nap megdícsér,sokat beszélünk,néz,mosolyog rám.Még ha egy kis újítást viszek a sminkembe az is hogy "milyen szépen van kifeste a szemed."

Akkor,hogy milyen csinos felsőd van...Most én tetszem neki,vagy csak úgy gondolja hogyha nincs ló,jó a szamár is?

Én nem akarok már tőle semmit,de jó barátként nézek rá.Ha szerelmes lenne belém nem akarom megbántani:(

Szerintetek mi lehet?


2011. máj. 10. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen esetbe ne tudni, hogy ló szamár a felállás vagy sem. Ugyanis egyik csajjal sem volt. Szóval igazán nem lett szerelmes senkibe.


Az, hogy a a barátnődhöz vonzódott most meg hozzád az kicsit férfi ösztönnek tudható, ugyanis minden pasi szereti a szabad prédákat és ha nem is akar összejönni egy lánnyal jóba akar lenni vele.

2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ha valaki tud akkor még segíthet kicsit!

2011. máj. 11. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy látom h neki tökmind1 h kivel,csak valakivel összejöjjön.De ha sztem összejönnél vele már nem menne más csaj után.Ismerek ilyen srácokat akik ugyan ezt csinájják:D
2011. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Burgyán válasza:

Szerintem az, hogy qrvára el van ez baszva ahogy van... oké amikor nem volt a bnődnek senkije, akkor oké, hogy hagytad had nyomuljon rá... de miután a bnőd összejött mással akkor kellett volna kapni az alkalmon, hiszen tetszett Neked (bár lehet akkor sem tudtad volna eldönteni a dolgot hála a nők döntőképességének), de akkor legalább ott volt a lehetőség. Ráadásul akkor meg sem fordult volna a fejedben a nincs ló, jó a szamár is cucc a fejedben, hiszen nem ő kezdeményezett.

De most sincs az egyébként ... várt volna egy hónapot meg még előtte járt a bnőd a másik palival azt is végig várta... most elkezdett rád nyomulni ennyi időre rá és ez gyanús Neked... szimplán az van h. amikor kellett Neked akkor sztornó... most meg h. ráébredt, h. ott lennél neki most meg már szarsz bele...

2011. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.Úgy voltam vele hogy én nem kezdeményezek,mert nem tudtam kiismerni a helyzetet.Ha kezdeményeztem volna lehet hogy tönkre ment volna a barátságunk is,és azt nem akartam.Azért nem akarok már semmit,mert végignéztem ahogy udvarolgat a barátnőmnek,miközben azt mondta én(is)tetszem neki.Ha nem is lett volna így,tudta nagyon jól hogy nekem is bejön Ő,de nem volt az érzéseimre tekintettel,előttem is csajozott.Ezért ábrándultam valamennyire ki belőle.Sztem megérthető,mert én tapintatlannak tituláltam.
2011. máj. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!