Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki amivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki amivel nem bántom meg?

Figyelt kérdés
van egy srác aki járni akar velem de nekem van pasim... ezért tárgytalan a dolog. mindennap felhív 1-1és fél órára, de hiába mondom neki h nem lesz köztünk semmi ő ragaszkodik hozzá h ismerjem meg... tudom egy vissza utasítást nem lehet úgy mondani h az ne legyen bántó de egyszerűen már nem tudok mit kezdeni mert mindennap megkérdezi csak máshogy... mert ő ezzel bizonyítja h fontos vok neki h mindennap felhív... :S
2011. máj. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mégegyszer mondd el neki, és mondd h kezdd eleged lenni és van barátod akit SZERETSZ és nemfog tudni közétek állni és ez volt az utolsó telefonbeszélgetésetek különben "valahonnan" barátod megtudja, hogy rád van szállva..
2011. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg leakarod koptatni és nem veszi a lapot, akkor már csak tényleg úgy tudod hogyha megbántod...ez az én véleményem
2011. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg hiába mondod ne vedd fel a telefont, vagy vedd fel mond meg neki, hogy nem érsz rá és két perc múlva köszönj el. (Egy barátommal sem beszélgetek napi másfél órát, vagy mindennap ezt bármelyik pasi simán félreértheti)
2011. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudja a barátom mert elmondtam neki (logikus h pipa lett...) azért mondtam el h nehpgy bekavarjon bosszúból a másik... én se akarok annyit beszélni vele mondtam már neki h nem kell mindennap felhívni h ne költsön rám mert nem járunk stb... de hát a szép szó már nagyon nem megy =S
2011. máj. 10. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos vannak olyan emberek, akiket annyira elvakítanak az érzések, h a szép szóból nem értenek. főleg pasikra jellemző, h a finomabb elutasítást úgy értelmezik, h ááá, csak kéreti magát a csaj, de ha teperek, akk majd összejön. pedig NEM

ezért kell most bekeményítened. akármennyire sz.r lesz neki, meg kell mondanod, h nem tartasz igényt a telefonjaira, és a társaságára. hidd el, jobban, és tovább szenved, ha finomkodsz. sajnos ez van, volt pár hasonló keserű tapasztalatom, nem légből kapom ezt :S

20/L

2011. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom :S most is hívott de nem vettem fel :S csak szegényt úgy sajnálom mert tudom milyen rossz ha vissza utasítanak... bár nekem nem tetszett olyan pasi akinek volt csaja nem próbálkoztam annál... lehet h a legtöbb csaj olyan h van pasija még is azért megcsalja v vmi lehet engem is olyannak tart... de 2 hét alatt rájöhetett volna h nem :S
2011. máj. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!