Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Üdv Uraim! :)


Néhány kérdésem lenne felétek, értékelném, ha nem viccelnétek el a dolgot, köszi és előre is csók érte.


- Szerintetek minden férfira jó hatással van, ha egy lány nagyon aranyos, kedves, segítőkész veletek szemben?


- Mindenki szereti, ha nem nagyokos, de tudja határozottan, hogy mit akar?


- Ha van elképzelése a családot illetőleg?


- Ha nem is túl csinos, inkább sportos alkatú, korrigálható mindez a kedvességgel?


- És végül, szeretitek-e, ha egy nő odabújik hozzátok, megsimogat, finoman megcsókol a nap bármely szakában vagy inkább tehernek vélitek mindezt? Ha érdeklődő, milyen napod volt, hogy vagy stb?


Most ismerkedek egy sráccal és nagyon érdeklne a véleményetek?


Mindezt összegezve mit gondoltok?


2011. máj. 11. 07:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Például én szoktam olyat csinálni, mivel rengeteget kell vezetnie és utálja, hogy becsempészek egy lapot a kesztyűtartójába, a következő felírattal:


Szia Édes, Imádlak tiszta szívemből, legyen szép napod!


Mindezt azért, hogy a monoton vacak napját talán kicsit feldobja, másrészt mert imádom őt.


Ti soknak éreznétek ezt vagy jól esne?

2011. máj. 11. 07:50
 2/13 A kérdező kommentje:

TEHÁT:


Baj az, ha érzitek egy nőről, hogy imád és mindent megtenne értetek?


Én sajnos az a típus vagyok, aki nem tudja az érzéseit leplezni, nem tudom folyamotosan adni. Minden nap úgy ölelem, csókolom és szeretem mint máskor.


Jó érzés az, hogy ragaszkodnak hozzád, fontos vagy valakinek?

2011. máj. 11. 07:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mindezt, mert tudom, hogy a férfiak többsége utálja, ha simogatják, kivéve ha szexről van szó. És nem szeretik az érzelmeskedést.
2011. máj. 11. 07:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

- Szerintetek minden férfira jó hatással van, ha egy lány nagyon aranyos, kedves, segítőkész veletek szemben? Általánosítani nem lehet, de szerintem a nagy részüknek tetszik.


- Mindenki szereti, ha nem nagyokos, de tudja határozottan, hogy mit akar? Én szeretem ha kicsit 'nagyokos' :P


- Ha van elképzelése a családot illetőleg? 20 éves vagyok szóval ebben a témában nem nagyon tudok nyilatkozni, de olyan 10-15 év múlva aktuális lesz, és ha majd az akkori barátnőmnek is lesz elképzelés, az mindenképpen pozitívum.


- Ha nem is túl csinos, inkább sportos alkatú, korrigálható mindez a kedvességgel? Ha szeretek valakit akkor olyan mindegy hogy néz ki. Nem kell mindig ez a nagy megfelelési kényszer ;)


- És végül, szeretitek-e, ha egy nő odabújik hozzátok, megsimogat, finoman megcsókol a nap bármely szakában vagy inkább tehernek vélitek mindezt? Ha érdeklődő, milyen napod volt, hogy vagy stb? Én személy szerint szeretem.


Mindezt összegezve azt gondolom, hogy ha tényleg ilyen vagy amilyennek leírtad, akkor a srác jól fog járni veled :)

2011. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazat megvallva nagyon örülnék, ha ilyen barátnőm lenne :)
2011. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De jó, nagyon köszönöm nektek, nagyon jól esett!


Én ilyen vagyok, csak ez nem látszik kívülről sajnos. Eleinte mindenki ridegnek, nagyképűnek hisz, pedig én csak csendes inkább kevesebbet de lényegeset mondó ember vagyok, mint lecsifocsi.


Akkor remélem neki is kedves leszek. :)

2011. máj. 11. 08:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Az is szokásom, amit a régi párom utált bennem, hogy:


például megjegyezte, hogy meg kell csinálni azt a dokumentumot holnapra és baromira nem lesz kedve este, de sajna ez van.


Mire hazért én megcsináltam neki. De csak segíteni akartam, mert tudtam fáradt és nem volt egy nagy dolog, hát megszerkesztettem neki. Nem örült, azt mondta nagyokos vagyok.

2011. máj. 11. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Huhh hát igen figyu ezt most nagyon szépen leírtad de tényleg túlzásokba lehet esni azért, és úgy érzem, te abba estél :S Mindenkinek jól esik ha szeretik (és ezt kimutatják), de meg kell találni a határt, és megérezni, hogy van-e hangulata hozzá.

A másik, hogy mi fiúk nem szeretünk egyszerre két dologra figyelni :P Ha dolgozunk, akkor dolgozunk, és nem enyelgünk. Persze néha-néha belefér egy-egy szexi sms vagy ilyesmi, de ezt sem szabad túlzásokba vinni :P Majd otthon, élőben :D

A harmadik dolog, hogy én sem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba. Ha én azt mondom, hogy megszerelem a mosógépet, akkor megszerelem, és ne hívja ki a szerelőt, csak azért, hogy ne terheljen engem! Majd én megcsinálom.


Szóval a kedveskedés önmagában jó dolog, csak túlzásokba is lehet esni, ami már tapadás, és idegesítő. És ha egymás után két srác gondolja rólad ugyanezt, akkor esélyes, hogy benned van a baj.

24/F

2011. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó

Az én párom igényli a folyamatos bújást több év után is (látnád azt a kétségbeesett arcot ha hazaérek és nem egyből hozzábújok és megölelgetem,hanem mondjuk kipakolok a hűtőbe).

Ahogy az ilyen kis cetliket féltve őrzi,ki nem dobná soha,pedig tényleg csak egy darab papir,de én irtam rá valami kedveset.

És nem veszi okoskodásnak ha segitek,mert elismeri hogy vagyok annyira okos mint ő,és mivel nekem több időm van,gyakran én csinálok beadandóját,diplomamunkájában javitgatásokat,egyebet...és sosem mondaná,h nagyokos...inkább megpuszilgat és elmondja ezredszer is hogy menynire jó hogy vagyok neki...


olyan pasit keress aki értékel is téged

24/N

2011. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2 pasi mondta?


Én az exre írtam. Ha kettő mondta volna, nem kérdezném itt meg. :) Pont arra akarok vigyázni, hogy vele ezt el ne kövessem. :)


Köszi mindenki!

2011. máj. 11. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!