Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Egyre jobban egyedül érzem magam és nem tudom miért nem találok valakit. Nem mondom hogy szép vagyok , de vannak akiknek tetszem , legalábbis ezt mondják. Rendszeresen sportolok , és azt se mondhatnám hogy hülye vagyok.Mindenkivel kedves vagyok , vannak barátaim , fiú barátaim is.Természetesen vannak elvárásaim , de még ha nem teljesen is felel meg nekem valaki , akkor is adok esélyt. Miért nem kellek mégis senkinek?
2011. máj. 11. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj nem csak te vagy egyedül én is és már nem keresek senkit mert belefáradtam és felesleges mert csak a pénzem kell a nőnek. 35F
2011. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Talán csak bizalmatlan vagy, vagy inkább vársz míg nálad kezdeményeznek. Felteszem nőből vagy. Nos hiába tetszik nekünk férfiaknak egy lány, ha nem látom rajta hogy megközelíthető akkor nem kezdeményezek úgy nála. Amúgy a kulcsszú ismerkedni, ismerkedni, ismerkedni...

Gyere mondjuk beszélgess velem.

26 ff Pest. :D

2011. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy túl nagyok az elvárásaid
2011. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan kellesz valakinek, csak annak nem akit te is szeretnél. van ilyen, sőt.. elég gyakori az ilyen. most vagy az lesz, hogy nyelsz egyet, kihúzod magad, felragasztod a mosolyt és várod hogy az az illető megtaláljon. a másik megoldás, hogy jelentősen megnyirbálod az igényeid. bármelyik is lesz, mosolyt fel :)
2011. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy olyan nagy igényeim lennének . Természetesen az hogy tetszen , meg a vonzalom elengedhetetlen. De nekem nem csak a hűdejó pasik tetszetek, a másik meg hogy legyen esze és tudjak vele beszélgetni. Ez nagy elvárások.Egyébként szivesen beszélgetek mindenkivel:).
2011. máj. 12. 16:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy megközelíthetetlen?
2011. máj. 12. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
off: érdekes dolog ez az "elvárás". a lányok többségének állításuk szerint a belső ami igazán dominál, az alapvető vonzalmon kívül. na már most állítólag -lányok véleménye- a külsőmmel nincs baj, mert adok magamra és az alapok sem rosszak. szerintem pedig pont a külső ami a gyenge pont, mert olyan még nem volt, hogy ha valaki akart volna velem egy jót beszélgetni akkor ne jött volna össze. sőt, rengetegszer mondták már a lányok, hogy milyen jó velem dumálni. ebből az összevisszaságból csak azt akartam kihozni, hogy sok bába közt elvész a gyerek... felesleges sokat agyalni ezeken a dolgokon, mert a szépség éppoly relatív mint az emberi értékek és a "jófiú", "rosszfiú", "rendes lány", "normális lány" kategóriák is relatívak. míg egy iskolázatlan, utcán naplopók között szocializálódott lánynak a "normális" nem azt fogja jelenteni mint egy sok gyerekes családban felnőtt egyetemista lánynak. remélem érted mire akartam kilyukadni :)
2011. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem igazán
2011. máj. 12. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?:)

amúgy ha vársz, majd jön valaki..addig pedig ismerkedj nyugodtan.:))

2011. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
19. És valami tipp hogy hol ismerkedjek?:)
2011. máj. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!