Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy az utcán mégcsak rám sem néznek? 23F

Figyelt kérdés
Már jópár hónapja észrevettem hogy akárhányszor járok a városban, vagy bárhol...a szembejövő csajok egyike sem néz rám, és feltűnően eltekint a másik irányba vagy inkább gyorsan a földre szegezik a tekintetüket. Ezt már messziről elkezdik,szóval mégcsak nemis látnak rendesen,közelebbről. Egyébként nemvagyok egy csúnya alak, alapból elszoktam lenni a csajokkal ha dumálok velük,és a barátnő találás sem esik soha nehezemre, csak egyszerűen nemértem hogy 1000 szembejövő csajból kb 995 miért nyomatja ezt be.Tök átlagosan nézek ki,mint bárki más, eddig eszembe sem jutott hogy úristen biztos ilyen ronda vagyok, de mostmár komolyan elkezdtem ezen gondolkozni:D
2011. máj. 11. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belemagyarázod.
2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy nem jössz be neki, olyan az öltözködésed, járásod stb, hogy nem kelted fel a figyelmét, vagy egyszerűen azért nem néz rád mert zavarban van. pl ha lesüti a szemét az egyértelműen arra utal.
2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert ez van.Én 30 vagyok mégis mind a 16-18 évesek néznek meg."Don't worry, be happy",a kisugárzás az alap.
2011. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy!
2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért mert állandóan bámulod őket azt nézed mikor néznek már rád ettől zavarba jönnek és elnéznek a másik irányba!
2011. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem bámulom őket, mert ha azt tenném akkor nekem is logikus lenne hogy azért van ez. Annyira nézek rájuk mint bármely szembejövő emberre szoktatok.
2011. máj. 11. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Az pont elég is ehhez. :D
2011. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D Nehogymár még én forduljak el, és járjak lehajtott fejjel mert jön egy csaj szembe:D Mert ha már kisugárzásról van szó...akkor az ilyen méginkább rontana a dolgon,mert neméppen pozitiv,magabiztosságot sugároznék:D
2011. máj. 11. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Zavarban vannak, lehet. Vagy már megnéztek messziről, és amikor mellettük mész, nem mernek rád nézni.

18 éves (lány) is elmúltam, tegnap mentem az utcán, és kettő 13 körüli srác bámult meg, de durván, még rám is néztek, és mosolyogtak. Jó, hogy rajtam volt a napszemüveg... így is szakadtam a röhögéstől...

2011. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig elfordítom a fejemet ha valaki rámnéz. És nem szoktam megnézni a szembe jövő embereket.
2011. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!