Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első nyelvpc-s csók? Félek =/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nyelvpc-s csók? Félek =/

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyelvpc-s csók?????????????
2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minek félsz? Nem a világvége jön el. Sok értelme van akk a pc-nek.
2011. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kiszakítani nem fogja. megsúgom ma már nagyon sok embernek vagy nyelvpc-je.

de próbáld meg, majd max azt mondod "bocsi, de nem..."

2011. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
én nem nyalogatnám a monitort vagy a gépházat
2011. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak attól tartok kicsit h mivan ha az alsó rész hozzákoccan a fogához vagy ilyesmi.. vagy erre nincs sok esély??
2011. máj. 12. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:

nyelv pc- nyelv piercing

te is biztos vmi 14 éves kis hülye vagy, aki divatból megcsinálta, és azt se tudja, mi hogy van.

amúgy ne félj, nem lesz baj. nem fogja kitépni... én egyszer csókolóztam egy nyelv piercingessel, és az ő piercingje összeakadt az enyémmel :D vicces volt. na de neizgulj :) L20

2011. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előző vok.

nekem nem szokott koccani, csak nagyon ritkán. de ha műanyag a pc, ne félj mert az nem veri ki a fogát :D

2011. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a szár hosszúságától függ,hogy hozzákoccan e a fogához,mivel a túl hosszú szár kiáll,lehetséges.Viszont ha a szár pont optimális méretű,tehát nem túl hosszú,de nem is szorít,akkor kicsi rá az esély,mert ott a golyó is szépen beleül a nyelvbe.
2011. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jézusom nem gondoltam h kitépi vagy ilyesmi nem kell egyszerre a legrosszabra gondolni..

utolsónak köszönöm az értelmes választ.

nem a kezdő szár van benne annál rövidebb..de azért ennek is kilóg a szárából kicsit..de amit vettem legkisebb szárú az meg túl rövid a nyelvembe.. kettő közti mérettel meg sajnos még nem találkoztam :S

és egyébként nem egy 14 éves taknyos vagyok. -.-"

2011. máj. 12. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor az is jó,lényeg,hogy kényelmes legyen.Nem fog kocogni,ne félj.Utsó voltam:)
2011. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!