Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Az egyik nap egy rendes népszerű gyerek voltam és most 14-évesen fogszabályzóm lesz...de mit csináljak hogy ne lássák vagy ne röhögjenek ki?
2011. máj. 12. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb, mint 30 évesen, mosolyogva úgy néz ki a fogsorod, mint az ökörvizelés.

Törődj bele, mást úgysem tudsz, ha később is szép, rendesen, szép sorban álló fogakat szeretnél.

2011. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, nem ciki.

Ha cikiznek, az ellened szól, nem a fogszabályzónak-érted, ha lúzer kap, akkor ciki, ha népszerű, akkor menő...

2011. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kezdetben biztosan kicsit cikiznek, de ez nem komoly. Ezt így "szokás". Néhány óra múlva, ez már hozzád fog tartozni, ugyan olyan leszel a szemükben, mint azelőtt. Aztán, ha leveszik, ugyan ez, fordítva. Nyugi!
2011. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kurbi ***** válasza:

Ne neves anyit, és elég sok gyereknek van ilyen : /

Amerikában szinte divat XD

2011. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt,de én lazán vettem,sőt! Én még "dicsekedtem" is vele hogy -Néémáá nekem miim van :DD És minden ugyan úgy ment,mint addig. Ugyanúgy mosolyogtam,vagyis röhögtem,nem találtam cikinek,és a többiek is ugyanúgy kezeltek... Sőt,úgy voltam vele,mint a személyis képemmel... Mindenki finnyázta a sajátját,hogy így gáz,úgy gáz,nem mutatom meg stb;igaz nekem se tetszett olyan nagyon,de jót röhögtem magamon,mintha nem is én lennék,hanem valaki más,és nekem nem lenne semmi gondom... Akik ismernek,úgy is tudják,milyen vagyok normálisan,nem egy kép dönti el,és ez így van a fogszabályzóval is. Mostanra meg levették,és most meg jobban néz ki mint előtte,szóval megérte. Úgyhogy szerintem nem kell csukott szájjal élned a következő hónapokat. Csak lazán ;)


16/F

2011. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, fiú, és fogszabályzója van. Annyira jól áll neki! :D Igaz, hogy meleg, de... >.< Lehet, hogy nem a legjobb példa volt. Szóval van egy másik ismerősöm, ő évfolyamtárs, lány, fogszabályzós, és a fiúk ugyanúgy rajonganak érte, mint fogszabályzó előtt. Így női szemmel nézve, szerintem is aranyos benne. Hetero srácot is ismerek fogszabályzóval, ő általában rejtegetni szokta, pedig szerintem neki is jól áll. A fogszabályzó csak az olyanokon áll bénán, akik eleve úgy néznek ki, mint Okoska a Hupikék törpikék-ből.
2011. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi gondod lesz vele... én 13 éves vagyok, kb. ugyan abban a cipőben jártam mint te, aztán lett fogszabályzóm és semmi extra változás...talán az, hogy jobban buknak rám a lányok ;)
2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 14-15 évesen majdnem lett fogszabályzóm, csakhogy 2 fogat ki kellett volna húzni úgyhogy inkább el se mentem fogszabályzásra.

Egy kicsit befelé hajlanak a metszőfogak.


Van olyan fogszabályzó amit belülre tesznek a fogak mögé.

Ez persze drágább és olyat is hallottam hogy valakinek lejött.

2011. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Inkább az a ciki, ha vkinek össze-vissza állnak a fogai. Ezt tudatosítsd az osztálytársaidban is, és még lehet ők is rászánják magukat. Ha meg nem akkor 5-10 év múlva bánhatják, hogy neked szép lett a fogsorod, nekik meg nem. Amúgy nekem is van már 2 éve, szerencsére engem nem piszkáltak ezért. Én komolyan szeretem,nem is akarom hogy levegyék, már annyira hozzám tartozik. Szóval ne parázz emiatt.
2011. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg kell hordod. Majd ha már nem kell leveszik.

Ciki 30 évesen és a fölött lesz.

2011. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!