Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de nem merek lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem merek lépni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit eléggé kedvelek, mondhatni hogy szeretem.

Fogalmam sincs, hogy ő mit gondolhat rólam. Egy suliba járunk, és elég közel lakik hozzánk, tehát vannak lehetőségek, de nagyon félek, odamenni hozzá, pedig tudom, hogy nagyon szereti, ha törődnek vele, és egy kicsit szeretet-hiányos is.

De mégsem merek még csak odamenni sem hozzá.

Csak köszönő viszonyban vagyunk, de néha az is kimarad.

Hogyan győzzem le a félelmemet, hogy szedjem össze a bátorságomat?

És mégis hogyan közelíthetnék felé csak úgy óvatosan?

(alapjába véve sem vagyok egy beszédes lány, de ha róla van szó, méginkább megkukulok.)

Ráadásul idén ballag, tehát "most vagy soha".

14/L


2011. máj. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra minél többet, hogy mennyire nagyon fogod utálni magad, ha most nem lépsz.
2011. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy hívd fel magadra a figyelmet, hogy amikor már messziről látod közeledni, akkor kiabálod neki az utcán, hogy "DÖGÖLJ MEG!" tuti, hogy beléd szeret.
2011. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!