Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan olyankor hogyha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan olyankor hogyha a srác meg akar csókolni de én meg elfordítom a fejem mert nem merek csókolozni mert félek h nemtudom hogy kell de közbe meg szeretem a srácot?!

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyűjtsd össze a bátorságod és ne fordítsd el a fejed. Azt fogja hinni a srác, hogy te nem akarod.

Attól ne félj, hogy elrontod. Majd ő irányít.

2009. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én pont ilyen helyzetben voltm...:D gőzöm sincs hogy kell csókolózni, de a barátom (18) tudja és ő "vezet"... Ne félj, ha tényleg szeret tök mindegy neki hogy tudsz-e vagy sem...
2009. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

személyes tapasztalatom:

amikor a srác megcsókolt, nagyon megijedtem és elkaptam a fejem. [első volt xD] kicsit megbántottnak tűnt utána. =/

azóta is szeretem, és visszasírom az alkalmat, hiszen mindent másképp tettem volna :(

2009. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Semmi sincs olyankor. Illetve megsértődhet a srác, de akkor nem is szeret, ha meg szeret, akkor ne izgulj.

Egyébként én is féltem elsőre, de úgy voltam vele, ha most elfordulok, akkor csak rosszabb lesz utána magyarázkodni, ezért összeszedtem minden bátorságom és láss csodát.............................téll ő irányított és nagyon jó volt.

Sok szerencsét és ne ijedj meg, ha elrontanád az sem rosszabb, mintha meg sem próbálod.

2009. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát erről csak annyit tudok mondanim hogy életem első bulizása fiu vagyok csaj leakart smárolni és nemjött össze neki elsőre :D de aztán belejöttem a dologba :D
2009. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. dec. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!