Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan másztak rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan másztak rám?

Figyelt kérdés
Az osztálytermünk ablakában könyököltem, amikor valaki hirtelen hátulról hozzám nyomta magát, de olyan erősen, hogy nekipréselődtem az ablak alatti falnak. Mikor hátra néztem, láttam, hogy egy nagyszájú fiú osztálytársam az, ő pedig flegmán azt mondta, hogy a haverja lökte nekem. Egy perc múlva a haverja ugyanezt csinálta és még a vállamat is megsimogatta, amikor bocsánatot kért. Szerintetek tényleg véletlen volt, vagy nyomultak?
2011. máj. 12. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyomultak...
2011. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

ha te elhiszed, hogy véletlen volt, akkor véletlen volt :)))


viszont a helyedben, ha ez még egyszer megtörténik, kiosztanám nekik a jól megérdemelt pofonokat

2011. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem. Elsőre még elhittem, hogy véletlen, másodszorra már fölemeltem a hangom, harmadszorra már ütök!
2011. máj. 12. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
keress rá: frottőrizmus
2011. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes szórakozás, majd kinövik. Amúgy elvileg megtisztelve kéne érezned magad, csak szólok :D Legalábbis szerintük.
2011. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annak a jele, hogy ki akar hívni, egy street fight-ra. Én sürgősen megkeresném Bojka mestert, hogy tanítson valamit.
2011. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

megsimogatott? komolyan, ez már a világvége


ti lányok lennétek? és mennyi idősek? 10? a fiúk nem gonoszak, nem megverni kell őket, de majd pár év múlva rájöttök

2011. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem a megsimogatáson akadt ki hanem h nekidörgélték a hátsójának a péniszüket kb azon :D

22/L

2011. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is csináltak hasonlót. Én azt az utat választottam, hogy az első kezembe kerülő tárggyal (pl.: szék) elkezdtem ütni. Volt egy fegyelmim, de többé nem nyúlt hozzám senki.

Mellesleg milyen dolog, hogy ezek után nekem adtak fegyelmit????

Lényeg: ne hagyd magad, egyből szék, festékszóró, bármi és nyugodtan védd meg magad, jogod van hozzá! Nem beszélve arról, hogyha ma még csak ilyet tesznek, holnap már mással és többet tesznek. Megmentheted a későbbi szenvedéstől a társadalmat. Az ilyen fiúkat nem tudom sajnálni.

2011. máj. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tervezem. Elsőre még elhittem, hogy véletlen, másodszorra már fölemeltem a hangom, harmadszorra már ütök!"


negyedszerre már az ágyukban vagy..;)

2011. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!