Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet abban vmi "megtervezetts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abban vmi "megtervezettség", ha egy fiú szándékosan nagyon soká válaszol egy lány barátja e-mailjeire?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy ez az év egyik leghülyébb kérdése, de annyira dühít egy ismerősöm viselkedése, hogy nem tudtam türtőztetni magam, és gondoltam, megkérdezem az itteni fiúk véleményét erről. Nem vagyunk már kamaszok, és az igazság az, hogy én többet szeretnék ettől a fiútól, mint puszta "baráti-szerű" kapcsolatot. A viszonyunk eléggé érdekes, gyakran érzem úgy, hogy tetszem neki, de mégis mindig én vagyok az, aki közeledik felé. A közeledést úgy értsétek, hogy én írok neki e-mailt általában, én megyek oda beszélgetni hozzá, stb. Nagyon passzív és erősen védi magát - én úgy vettem észre, nem csak tőlem, mindenkitől. De egyben ragaszkodik is hozzám. Mégis nagyon gyakran megteszi, hogy napokig nem válaszol egy-egy e-mailemre, pedig csak pár sort kellene írnia. Ráadásul olyan gyakran nem is "zargatom", kb. másfél-két havonta ha váltunk néhány sort e-mailben.

Szinte biztos vagyok abban, hogy olvasta a mostani e-mailemet is!, csak reagálni nem képes! :S

A kérdésem az lenne, hogy ez egyértelműen negatív jel, és a teljes közömbösségre utal, vagy - mivel nagyon passzív - rejtőzhet e mögött a hülyeség mögött vmiféle tervszerűség, ami arra irányul, hogy "ne adja ki magát", és még csak véletlenül se keltse azt a látszatot, hogy számítok neki vmit?

(Megjegyzem: ha


2009. jún. 26. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzem: ha neki van szüksége vmire, tud írni, és a válaszomra is gyorsan reagál...
2009. jún. 26. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami.:) Itt két lehetőség van: 1.: nem akar tőled semmit sem, 2.: még véletlenül sem akarja azt a látszatot kelteni, hogy tetszel neki. Ha egy normális srácról lenne szó, akkor azt mondom, hogy nem kellesz neki. Ha egy passzív srácról van szó, akkor lehethogy tényleg van köztetek valami.
2009. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyen volt az egyik fiú haverom. Nekem nagyon tetszett és félévig hajtottam rá, míg aztán egy bulin tiszta vizet öntöttünk a pohárba és elmondta, hogy csak barátilag tud rám gondolni és nem vagyok az esete. Azóta pedig a legjobb haverom lett és őszintén szólva nagyon örülök neki, hogy nem jöttünk össze, mert nem illenénk egymáshoz, én egy szeleburdi, rámenős, érzéki csaj vagyok, ő pedig egy csendesebb, megfontoltabb ember, barátnak kiváló, de pasimnak mostmár én sem tudnám elképzelni! :)
2009. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szoktam ilyet hogy direkt kicsit később írok (ez max néhány óra) :)

de csak mert tudom, hogy én is jobban örülök egy e-mailnek, ha már várok rá, ha azonnal érkezik válasz, nem is érdekes annyira. DE egy bizonyos pont után meg már nem jó ha soká ír, ha két-három nap múlva sincs válasz,(ha eddig az egy napon belül volt a megszokott) az már inkább elveszi a kedvem, és bármit is kapok válaszként már szinte nem is érdekel.

de a te esetedben szerintem nem ez lehet, de én mondjuk biztos nem akarnék szándékosan olyan látszatot kelteni, hogy nem számít nekem semmit.

de ha pasi lennék, akkor lehet hogy törekednék egy kis közönbösségre, de ez a másfél-két havonta válasz ez már nagyon túlzás lenne ehhez.

2011. nov. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!