Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy vadidegen csaj az utcán lesmárolna titeket?

Figyelt kérdés
Volt már itt ilyen kérdés, csak egynemű felek esetében. Én most nem tudok feltenni másik kérdést egy darabig, de valaki légyszi tegyen fel ugyanezt csak fordítva (Ha csajt fiú smárolna le...)
2009. márc. 11. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

en viszonoznam neki ki tudja meg mi lehet benne es miert smarol pont engemet lehet h bejovok neki vagy csak akar smarolni


24 fiu

2009. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha még főzni is tud már vinném is haza :D
2009. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

19:56-os!

Nagyon nagy!

XD

Meg a hasonlítós sztori is....

2009. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, ha tetszik ha nem, nem állok le minden herpeszes nővel... Márpedig aki az utcán meg akar csókolni egy idegent, az vagy be van drogozva, vagy teljesen hülye...Megválogatom a partnereim, így is akadtak szép számmal, de vadidegennel soha...Én ellökném, furán néznék rá, majd egy pff keretében elfordulnák, ha helyes, ha nem...Ennyi!

F/23

2009. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézne ki nem bánnám, aztán jöhet a folytatás.
2009. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
en csaj vagyok de ha nagyon ramjonne a smarolashiany akkor lehet h megtennem :P meg ha nagyon tetszene a pasi
2009. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!