Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam oda búcsúajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam oda búcsúajándéknak?

Figyelt kérdés
A volt párom vasárnap megy ki külföldre dolgozni, 4évig voltunk együtt, egy éve szakítottunk és neki 9hónapja van párja, vettem egy parfümöt szívesen oda adnám neki, csak nem tudom jóötlet ez, olyan lekezelő pérnapja hogy az hihetetlen, végűlis kárba nem veszne van bátyám is édesapám is.Mit tegyek?
2011. máj. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lekezelő veled, akkor ne add neki. Nem érdemli meg. Ráadásul a párja sem örülne neki túlzottan szerintem.
2011. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasi már tovább lépett, csak megzavarnád a lelkivilágát egy ajándékkal, nem tudná, hogy mire vélje a dolgot. SZtem.
2011. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elvileg nem szereti a nőt de nem veszem be ezt a mesét, megcsalta velem,amit már bánok mert nagyon felkavarta az érzéseimet :(
2011. máj. 12. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :)


Én azt mondom, hogy ne add oda, mert minek...már nincs közötök egymáshoz...

2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!