Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már több, mint 2 hónapja talizgatok, mostanában már ki is mondjuk, hogy együtt vagyunk, viszont ő úgy áll a dologhoz, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot. Nagyon jó vele a szex, viszont azt nem lehet mondani, hogy csak azért vagyunk együtt, mert pl. besértődik, ha azt mondom neki átmegyek ha lesz szex, azt mondja nem csak azért lehet találkozni, hogy legyen valami, meg amikor éppen megjött nekem, akkor is mondta maradjak még egy estét vele és filmezzünk. Most mondta ki nekem először, hogy hiányzok neki. Viszont a hétvégén megtudtam, hogy drogozik (speed, kati). Őt még nem mertem erről megkérdezi. Sajnos csak heti egyszer talizunk. Bennem kezdenek kialakulni az érzelmek, de még nem vagyok szerelmes, szerintem ő sem az, legalábbis nem látok rajta túl nagy érzelmeket felém. Már többen mondták ismerősei közül, hogy minek vagyok vele, nem hozzámvaló meg nem vesz engem komolyan... Nem tudom hallgassak e másokra, én csak azt látom, hogy minden nap keres, mikor ott vagyok ugrik mindig első szóra ha kérek vmit, éjjel mindig hozzámbújik, puszilgat, ölelget, viszont keveset vagyunk kettesben, keveset beszélgetünk úgy igazán, mert mindig áthívja haverjait vagy le kell menni egy beülős helyre, ahol az ismerősei vannak, és gyakran van, hogy nincs kedve a szexhez, azt mondja túl fáradt:S Szerintetek?
2011. jan. 18. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

ennyi sokminden után még nem vagy belé szerelmes? azt meg hogy csinálod? És mért volt ennyi minden, ha nem,,,,?

áh, szakítsatok!

2011. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!