Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éve megveszek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve megveszek a legjobb barátomért. Te tönkretennéd a barátságodat vele?

Figyelt kérdés

7 éve ismertem meg egy barátnőm lévén, 2 évvel idősebb nálam. Nagyon jó barátok lettünk,sokat dumáltunk együtt,volt hogy eljött a munkahelyemre is értem és hazavitt vagy egyszerüen csak megittunk valahol valamit és egy jót beszélgettünk. A lényeg hogy meg volt az összhang köztünk és közös téma is mindig.


Aztán egyszer csak észrevettem hogy már nem barátként nézek rá, és ahogy teltek a hónapok, ugy vettem észre rajta is az apró jeleket hogy már nem csak barátként tekint rám.

Egyre többet hívott, egyre többet kereste a társaságomat, egyre többször pirult el velem együtt.


Neki akkor menyasszonya volt , nekem meg élettársam.

Elfojtottam a vágyaimat és igyekeztem nem adni jelét a vonzalmamnak,bár minden bizonnyal észrevette rajtam.

Én nem akartam belekavarni az életébe, elvenni a másét,pedig életemben soha nem akartam úgy soha senkit /férfit/sem mint őt.


Kapóra jött a lakásvásárlásom, így más városba költöztem és megszakadt a kapcsolatunk is így....

Az érzelmek lassan elmúltak és én azt hittem hogy túl vagyok rajta.


Tavaly elvesztettem a lakásomat, a páromat és így vissza költöztem a szülővárosomba ahol ő a mai napig lakik.

Pár hete összefutottam vele az utcán.

Én egyedül maradtam, ő azóta elvált, de jelenleg barátnője van.

Sokat beszélgettünk,mint régen.

Azóta többször is összefutottunk véletlenül a városban .Beszélgetünk mint mindig.

De bennem ujra feltörtek az érzések, a régi elfojtott vágyak. A szeme, ahogyan rám néz.

Nem tudok csak szimpla barátként rá nézni,de nem akarom neki megmondani mert félek,hogy a barátságát is elveszítem.

És nem akarok most sem belepiszkítani a kapcsolatába.

Úgy gondolom hogy ahogy régen is tiszteletben tartottuk egymás kapcsolatát, most is tiszteletben tartom az övét.

De amikor rám néz, igyekszik barátként tenni azt,próbálja ő is titkolni mi zajlik le benne, de van hogy megfeledkezik magáról és érzem a legapróbb porcikámban is hogy Ő ugyan ugy érez,mint én.Látom a szemében, a mosolyában a végtelen csillogást,mint ahogy az enyém csillog mikor meglátom őt.


Én soha nem teszem meg az első lépést, talán ha egyedül lenne és nem lenne senkije sem,akkor talán lenne bátorságom,de addig nem.


Mit gondoltok? Lépni fog egyszer ő? Vagy ő is arra vár amire én?


2011. máj. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne beszélnetek.


Ez hosszú távon tarthatatlan lesz, és bár nem szép dolog "belerondítani" a kapcsolatba, egy higgadt megbeszélést megér a dolog. Döntenetek kell, mert ha nem együtt folytatjátok, akkor szerintem nem kéne többet találkoznotok...

2011. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha szeretne és tudná, hogy neked már nincs senkid, és nem lenne neki fontos a barátnője, vagy legalábbis fontosabb mint te, akkor lépne, és nincs kizárva hogy lépni is fog, azt majd az idő eldönti. Viszont ez egy nagyon jó érzés tud lenni, hogy létezik valaki, aki maga a tökéletesség és az érzés ami végigbizserget ha csak rá gondolsz, ha nem jössz vele össze, sosem fogsz csalódni benne de ha összejössz, lehet megtörténik és ezt az érzést örökre elveszted. Azt is gondold át, hogy ha te szerelmes vagy, akkor lehet hogy olyan jeleket is látsz viszonzásként amik valójában nincsenek, vagy nem azok, csak te látod annak mert úgy akarod látni. Másik oldalról meg ott vannak az elvesztegetett évek amiket lehet hogy már rég együtt tölthettetek volna, ha szerencsétek van akkor nagy csalódások nélkül, ha valamelyikőtök mer lépni. Nehéz kérdés. Egyik véleményem az, hogy nagyon helyes és becsülendő dolog az hogy nem akartál és nem is akarsz belerondítani a kapcsolatába, de teljesen egyértelmű választ, ha nem teszed fel a kérdést, nem fogsz kapni. Ha felteszed, bármit is kapsz rá, a varázslat el fog múlni, ha nem most, akkor egy idő után, és lehet hogy tönkremegy a barátságotok is, de nem fogsz illúzióban élni (amiről mindenki döntse el hogy jó e vagy sem) a másik lehetőség hogy nem teszel semmit és kivársz, de lehet hogy hiába vársz, és elvesztegetted az életed egy részét, de legalább az érzés, hogy valahol, valaki van aki tökéletes, megmarad.
2011. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem erről rögtön az alábbi sztori ugrott be, mást nem is kívánok hozzáfűzni:


[link]

2011. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a mese így szép meg jó meg romantikus meg egyszer meghalunk meg minden, de nem túl életszerű, de viszont pont ez az az érzés amiről beszéltem, hogy elmúlik, az első olyan pillanatban amikor a pasi részegen megfogja egy idegen csaj seggét, aztán az átmulatott este után színeset ásít, a nő meg otthonkába becsavart hajjal hozzávágja a tepsit... ezek a kis "csalódások" a másikban nincsenek amíg csak ábrándozunk.
2011. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy meg kellene beszélnünk,de nincs hozzá bátorságom.

Félek attól,hogy visszautasít nemcsak mint nőt hanem mint barátot is akkor :(

Inkább várok,hátha egyszer ő is egyedül lesz,talán akkor lesz bátorságom elé állni és megmondani neki az igazat,amit szerintem Ő is tud,mert kell hogy érezze,kell hogy lássa,hogy mi zajlik le bennem.

2011. máj. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!