Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen típusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Pl.: teltkarcsú, vékony, normál, enyhén duci, szép arcú, átlagos arcú,csinos, sportos,félénk, verekedős, nagyszájú, mosolygós-kedves, nagy arcú, alacsony magas...stb Szóval így külső belső tulajdonságokra gondolok
2011. máj. 13. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a kisugárzás nagyon fontos, itt van pár link a hot-dogról:


[link]


[link]


[link]


amúgy meg a legszebb nő Sarah Michelle Gellar, ő csodálatos, valami van a mosolyában... órákig el tudnám nézni!


[link]


[link]

2011. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hét érdekes hogy sokat szeretik a kedves, visszafogott lányokat és a körte homokóra alkatot.:) Egyébként csak azért kérdem mert nálunk az osztályban a "menő" hogy ha valaki sovány egy pláza cica, nagymenő, bunkó. Vagyis az sok fiúnak bejön, de van egy lány jó alakkal, átlagos-szép arccal, de azt valahogy "le se sz**ják:S Bár a bunkót látom senki nem szereti:D
2011. máj. 13. 17:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ettől a sok visszafogottól kicsit elbizonytalanodtam. Én harsány vagyok pörgős és jókedvű. Attól még nem vagyok könnyen kapható meg ilyesmi :D Amúgy meg nekem homokóra alakom van 170 centivel... Mosolygós vagyok minden mennyiségben :D
2011. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Irígyellek:D
2011. máj. 14. 08:53
 15/15 anonim válasza:
Elsőnek az arcot nézem meg. Dús ajak(bár valakinek jól áll a vékony is), ne legyen zöld a szeme mert nekem is zöld, világosbarna, szőke vagy a kettő közti haj, szabályos orr, ne legyen falfehér. az alkatban a inkább a karcsúk de nem a véznák tetszenek [link] . A természete legyen a félénk és a normál közt, legyen érzékeny, a magasság 165-178 cm ig, ha mosolygós nem baj
2012. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!