Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ritka az ilyen tulajdonságokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lány? (Párkapcsolat terén! )

Figyelt kérdés

Szerény, visszafogott, szolid.

Türelmes, maximálisan alkalmazkodó, sosem haragszik vagy veszekszik.

Nagyon szép, és jó alakú.

Káros szenvedélyektől teljesen mentes.

Nem féltékenykedik, nem erőltett rád abszolút semmit.


Volt már ilyen barátnőd? Vagy te ilyen vagy?


2011. máj. 13. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, ahogy az utolsó mondja...
2011. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Végtelenül türelmes vagyok, kerülöm a konfliktust legkevésbé sem vagyok haragtartó. Nincsenek káros szenvedélyeim néha elmegyek barátnőimmel bulizni (2 havonta egyszer talán) akkor előfordul hogy iszom alkoholt de általában csak valami koktél formájában... Szép is vagyok jó alakú is, csak akkor féltékenykedem ha okom is van rá és sosem akarok egy emebrt megváltoztatni, olyannak fogadom el amilyen és ezt elvárom a másik féltől is. NA DE mi az hogy legyen szolid meg visszafogott? XD Én egy vidám pörgős optimista nagyszájú csajszi vagyok :D De ez mikortól számít problémának nem értem XD Ettől még képes vagyok csendes romantikára. Vagy mitől félsz hogy elnyom a csaj ha nem szolid és visszafogott? xD

17/L

2011. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagyok.A többi igaz

15L

2011. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!