Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki? lent leirva

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? lent leirva

Figyelt kérdés

8.-os vagyok,most megyek majd középsuliba

és inetrneten kitették az oszálytársaim nevét és rákerestem párra...és egyik sráccal 1-2 hete beszélgetünk msnen és egész rendes srác, én meg teljesen belezugtam...és nem tudom bejövök-e neki.

rendesen viselkedik...amint fellép egyből rám ír,meg ha irok neki egyböl vissza ir

tegnap elööt meg kérdezte hogy holnap is beszélünk..

és van egy olyan megérzésem hogy bejövök neki de ha igen...akkor összejöjjek vele?? az a baj hogy osztálytársamm lesz.. :/

de szerintetek bejövök neki?


2011. máj. 13. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és az mé gáz h oszt.társad lesz? középsuliba ez nem fura...
2011. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ezt igy nem lehet megmondani te mutasd ki hogy bejon neked es akkor ha bejossz neki lepni fog ha nem akkor hagyd a francba
2011. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
biztos
2011. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura csak ha véletlen nem jól sül el a vége akkor nem lesz épp jó hogy egy osztályban vagytok. 1. hogy nehéz lesz túltenni Magad rajta ha mindennap látod. Másik meg hogy ki tudja miket tudhatnak majd rólad az oszt. társaid.

Szóval kockázatos. Amúgy szerintem kedvel Téged. Neked kell tudni hogy megéri e kockáztatni :) Sok sikert ;)

2011. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még csak MSN-en beszélgettetek? Ha igen, találkozzatok valahol(nem muszáj kettesben, lehet nagyobb társasággal is), beszélgessetek élőben is, mert úgy tudod sokkal jobban megismerni!:) Lehet, hogy végül mégse tetszetek meg egymásnak, de akár egy nagyon jó barátság is kialakulhat köztetek... Várj türelemmel, idővel minden kiderül:)
2011. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy kockázatos..

épp ettöl félek...hogy rossz lesz a végén..

de lehet megéria kockázatot

én úgy gondoltam hogy megvárom míg lép ha meg nem lép..azért nem égetem magam...

az ugy jó lenne? :)

2011. máj. 13. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:

És mivan ha ő is úgy gondolja hogy megvárja míg Te lépsz mert ő nem égeti magát ?:D Adj jeleket neki. De tényleg gondold át. 14 év körül még a fiúk nem valami határozottak és komolyak és gyorsan megtud változni a stílusuk hiszen majd új közegbe kerülnek. Lehet várni kéne az év kezdésig. Bár az meg sok idő. Nehéz helyzet, és én nem tudom mit tennék a helyedben. De annyit súgok hogy van olyan ember akiért szabad kockáztatni. De érezned kell :)

20F

2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :DD

és tudod mit igazad van :)

majd ugyis most lesz 31.-én angol szint felmérő

akkor beszélek vele...meg msnen is "rámutásokat" :D

2011. máj. 13. 16:45
 9/9 A kérdező kommentje:

ajh..köszii mindekinekk :D

nagy bizalmat adtatok...lasan 31.-e

izgulok :D


drukkoljatok. :)

2011. máj. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!