Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira különböző emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira különböző emberek vagyunk. Lehet így köztunk valami?

Figyelt kérdés
A kiszemeltem és én elég másmilyenek vagyunk. Teljesen ellentétes a zenei ízlésünk, a gondolkodásmódunk, a világhoz való hozzáállásunk. Érdekes módon azonban totálisan megértjük egymást, konfliktusok sincsenek köztünk, irtó jól érezzük magunkat együtt. Mintha nem is tudom.. fogalmam sincs hogyan lehetséges ez.. Kialakulhat közöttünk egy komoly kapcsolat?
2011. máj. 13. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ezekszerint
2011. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Embertípusfüggő lehet ez. Van aki nyitott típus, ott működhet, nyitott az újdonságokra, a másra, és vannak a vaskalapos típusok, ők csak a saját zárt világukkal vannak 100%-ban eltelve, ott jöhetnek a konfliktusok ezerrel.
2011. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs nem, foglalt vagyok
2011. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzzák egymást...állítólag!


Most majd kiderül, hogy igaz e. De számít h szeretitek e egymást és hogy el tudjátok e fogadni a másiknak a rigojáit.

2011. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor én anno 4 éve összejöttem a jelenlegi párommal, akkor annyira különböztünk, mint tűz és víz. Ő csak fekete ruha mindig, én színes ruhák, ő csak rock, én rap és pop meg minimális rock, ő vékony volt, én teltebb, ami neki piros volt, az nekem kék, és fordítva. és az idő minket igazolt, úgy igazodtunk, csiszolódtunk egymáshoz, hogy nem lettünk kevesebbek, sőt, egymást formálva több értékünk is lett. :) sokat változtunk mind a ketten, és örülök hogy vele jutottam el idáig. :)

most is nagyonnagyon szeretem őt:) a legszebb fiatal éveinket töltöttük és töltjük együtt jelenleg is, pont azt a korszakot, amikor az ember a legtöbbet változik, annak ellenére, hogy ekkor a leglázadóbb. 14 éves korunktól fogva a jelenig, és remélem a jövőben is együtt. :)

18/L

2011. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az ellentétek vonzzák egymást stb... mondás mind fa*szság!

azért érzed amit érzel, mert vonzódsz hozzá. a pici pun*cid azt súgja a pici buta fejednek, hogy ő egy Isten egy megfogalmazhatatlan stb... minden hülyeség. ez a kezdeti vonzalom, az újdonság hatása az elején átlendít a kisebb konfliktusokon, de később az ellentétes gondolkodásmód és a világhoz való hozzáállás keményen ki fog ütközni.

2011. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy idő után kibukik a dolog, 2 éve vunk bnőmmel, én nagy társasági díszhím ő meg nyugisabb otthonülő aranyoska és most vannak komoly konfliktusok. de azért nem összejönni vkivel mert más sztem hülyeség. próbáljátok meg, ha nem megy akkor nem
2011. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán lehet. Nekem a legjobb fiú barátom ilyen, hogy mindenben különbözünk, ő olyan pasi, akire azt mondtam volna, hogy soha... Neki pedig én vagyok olyan lány, akivel azt se tudta volna elképzelni,hogy 10 percet beszélget. Ehhez képest 2 éve barátok vagyunk. :) És teljesen jól működik, minden fontos dolgot elmondunk egymásnak, nincsenek tabu témák, és hát bevallom,hogy volt köztünk szex is párszor...Mert mindketten egyedülállók vagyunk és bízunk egymásban akkor miért ne...És azt is nagyon jó volt, szóval semmi akadályát nem látom,hogy neked kapcsolatod legyen egy tőled különböző fiúval! Szurkolok nektek! :) 20/L
2011. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az ellentétek vonzzák egymást.és lehet pontosan azért nemvolt veszekedés,vita mert kiegészititek egymást.:)
2011. jún. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!