Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már 8 éve ismerek. Idén nagyon szerelmes lettem belé, így még nem szerettem senkit. Azonban van barátja, akit nem szeretne "lecserélni", ahogy írta... Terveim alapján ballagáskor elmondanám neki, de félek, hogy akkor többet nem beszélünk. (A lány egyidős velem)

14/F


2011. máj. 13. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki így konkrétan h szereted mert attól csak megilyed:)hanem inkább udvarolgass neki bókolj neki meg hívd el vhova:)DE ha van barátja hát akk nem sok esélyt adok neked:(
2011. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most azt hallottam, hogy nem jön ki jól a barátjával...
2011. máj. 14. 15:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi! :) Megfogadom :)
2011. máj. 14. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért sok sikert neked:)
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!