Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a lánynak, hogy szeretem, de nem várok el tőle semmit? Lányok ti eltaszítanátok egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Tehát szeretek egy lányt,megőrülök érte,de jól tudom,hogy nincs esélyem nála.Ez biztos...viszont már megfulladok az érzéstől,egyszerűen úgy kikívánkozna belőlem.Elszeretném neki mondani,hogy szeretem,sajnos nem tudok ellene mit tenni,de tisztában vagyok vele,hogy nem tudja viszonozni,semmit nem várok tőle,nem fogok másképp viselkedni,nem fogok ráhajtani,semmi...csak elkell mondanom,mert felemészt.Közben el is múlhat... Szeretek a társaságában lenni,beszélgetni vele,lenyűgöz,mint ember.Nem szeretném,ha kilépne az életemből.Biztos elrontanék mindent?
2011. szept. 4. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna csak félnék, hogy fájdalmat okozok és értékes éveket vennék el az életéből ezzel a reménytelen szerelemmel. Ha eltaszítanám azért, hogy megvédjem magától.


20/l

2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen szavakkal/ilyen őszintén mondanád el neki, biztos nem lenne baj.

lehet elveszítenéd, legalábbis az első reakciója a csajnak biztos a menekülés lenne, de ha már régen ismered, tudod, hogy mit kell mondanod, hogy újra olyanok legyetek, mint régen. Ha nagyon erősen nyomatod, hogy nem akarsz tőle ennek ellenére semmit, biztos, hogy nem fogod örökre elveszíteni.

neked biztos sokkal jobb lenne, ha megbeszélnétek, és még az is lehet, hogy kiderül, hogy nem reménytelen a dolog. Miért nem tudja viszonozni?

2011. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szép, de hangsúlyozd, hogy a távoli jövőre nézve sem vársz viszonzást.
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!