Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan fiú aki 17 évesen még sosem csókolózótt?

Figyelt kérdés
Barátnőm sem volt még soha bár sok lány barátom van és van köztük olyan is aki kiskoromban akart velem járni de most meg senki..
2011. máj. 13. 20:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
csatlakozom és sajna 4 nap mulva leszek 18.. tragikus na de már nem is érdekel a csajozás 2 honapig avart a dolog h nincs senkim rá tudtam azt szevasz nem is érdekelnek a csajok és homár sem vagyok kész erröl ennyit xDD
2011. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát akkor boldog szülinapot előre is és kívánom hogy mihamarabb legyen barátnőd!


Isten éltessen sokáig a f@szod érjen pináig! :D

2011. máj. 13. 22:14
 13/15 anonim ***** válasza:
22:04 Irigyellek, bárcsak én is el tudnám érni, h ne érdekeljenek a nők! Én már 25 éves vagyok, de soha nem tetszettem senkinek, és valszeg nem is fogok.
2011. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hidd el nem vagyok büszke arra hogy már nem érdekeltek de pár pofára esés után mindenki megunja a keres keres nem talál idiota játékot inkább deszázok vagy akármi csak terelje el a figyelmem ennyi a titkom a dologrol :D
2011. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
és se olyan ronda vagyok h örülök ha köszönnek 19/f
2012. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!