Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Írjak egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Írjak egyáltalán valamit? Nem teszem magam még szánalmasabbá ha tovább "zaklatom"?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,akit egy közösségi oldalon ismertem meg.Nagyon érdekes személynek találtam az odatlapján írottak alapján,ígyhát bemutatkoztam és írtam magamról pár sort.Napokig nem jött válasz,én pedig úgy voltam vele,hogy akkor kit érdekel.Nem ír,nem ír.Van ilyen.Hat nap után jött a válasz,nagyon érdekes dolgokat tudtam meg róla.Ezután kezdtünk levelezni.Mindig rendes volt,figyelmes,érdeklődött,etc..Aztán egyszer szóba került a vallás,kifejtettem a félelmeimet a elmúlással kapcsolatban,mire ő jött a kioktató szöveggel,hogy nem kell félni,nem kell rágondolni...Valahogy felidegesített.Úgy gondoltam,hogy ő ne akarja megmondani hogy mit higgyek,meg mit ne...Írtam neki egy elég udvariatlan levelet,amire csak egy flegma "látom nem akarsz beszélgetni,ok" volt a válasz.Pár nappal később aztán írtam neki egy levelet, amiben bocsánatot kértem és megpróbáltam megmagyarázni neki a dolgot.Azóta semmi.Fogalmam sincs,hogy most mit gondol.Biztos azt,hogy egy hisztis ri*anc vagyok.Nem tudom,hogy mit kéne tennem.
2011. máj. 13. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tetszik neki ha valaki nem ért vel 1et v nem akar veled vitázni.Ebből nekem úgy tűnik h nem nagyon érdekled.Már bocsánatot kértél szerintem több levelet ne írj neki mert az sokkal visszatetszőbb.majd ő jelentkezik ha úgy gondolja teljesen felesleges levelekkel bombázni.

Egyébként ebből is látszik szerintem h egy csinos adatlap nem minden...

2011. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írj neki semmit. Ha nem írt semmit arra mikor bocsánatot kértél, akkor hagyd. Nem érdemes sztem a büszkeségedet eldobni, főleg hogy nem ismeritek egymást személyesen. (Mert ugye nem találkoztatok még?)

Amúgy pedig ha máskor is sokára válaszolt Neked, akkor lehet most is csak majd X nap elteltével fog.

2011. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

4 éve majdnem teljesen ugyanígy jártam.

Mit veszíthetek alapon írtam neki még egy levelet.

1 hónap múlva lesz az esküvőnk... :)

2011. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg vele foglalkozni mert teljesen eltérő a véleményetek az élet dolgairól hosszú távon úgyse müködnének a dolgok.
2011. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem is ha komojan erdekel ez a fiu akkor irjal meg neki :) anno en is igy voltam a parommal es most a ferjem es varjuk a kislanyunkat:):)
2011. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, ez hülyeség. Nekünk is a párommal, teljesen más az értékrendünk, a felfogásunk, minden. Tűz és víz. Ettől még teljesen jól kijövünk, de ha valamiben még sem értünk egyet, kompromisszumot kötünk. Megoldható, ha mindkét fél akarja.

De kérdező, szerintem ne írj neki. Azért ne, mert ha emiatt így viselkedik, fölöslegesen futsz utána.

2011. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mit írjak neki?
2011. máj. 13. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj neki egy kérdőjelet. Sokatmondó, mégse tolakodó, és TÚL SOK.
2011. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem,nem fogok írni...
2011. máj. 13. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!