Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget, illetve véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget, illetve véleményt kérnék?!

Figyelt kérdés
15éves korom óta bulizok,"élek",csajozok stb.. de felköltöztem Budapestre és itt nem nagyon ismerek senkit, de otthon ülni valami borzasztó oly annyira,hogy már ide irok:D Szóval mennyire gáz egyedül elmenni bulizni, sörözni?-aki volt ilyen helyzetben valami induló segítséget, hogy hogyan csinálta.Előre Köszönöm
2011. máj. 14. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el egyedül mindenhová. Ott tudsz ismerkedni. Ha otthon ülsz, nem jön házhoz a szerelem, barátság.
2011. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én voltam egyedül bulizni, színházba, étterembe. egyáltalán nem gáz. legalább nem kell másokhoz alkalmazkodni :)
2011. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Girlnextdor ***** válasza:
siman eljarhatsz egyedul is nem gaz. Eloszor inkabb ajanlanam az ettermeket, szinhazat, zenei esteket mert ott kevesbe erzed a hianyat a tarsasagnak(jobban lekotod magad mint pl egy kocsmaban) eztan siman menny bulizni. Biztosan ossze baratkozol majd uj emberekkel.sok sikert
2011. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Este megyek is egyet körülnézni.
2011. máj. 14. 18:11
 5/5 Girlnextdor ***** válasza:
hajra, jo szorakozast;) legy nitott es meglatod, mennyi uj ismerost szerzel majd hamarosan:)
2011. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!