Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Kis segítséget kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Kis segítséget kérnék tőletek, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam, aki nagyon tetszik nekem, ezt már egyszer el is mondtam neki. Néha bókolok neki, van hogy ő is bókol nekem. De olyan is volt már, hogy ő kérte hogy bókoljak neki, pl:."mondjad már hogy (ide valami bók :)), azt úgy szeretem tőled hallani". Tetszem neki, és azért kéri hogy bókoljak többet? Vagy valami más? Szerintetek?
2011. szept. 14. 15:51
 1/6 anonim válasza:
Lány nem vagyok, de meglehet, hogy bejössz neki, különben nem bókolna ő is. Vagy csak szimplán örül, hogy valaki így törődik vele és élvezi egyszerűen...
2011. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szimpatikus vagy neki, különben már rég elhajtott volna a fenébe! Kedveskedj neki továbbra is és sikered lesz nála!
2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hivd at magadhoz, nekem tetszeme 20 L
2011. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan tetszel neki, szerintem. Flörtölget, satöbbi. Jelzi, hogy tetszenek neki a bókjaid, és te is kapsz tőle párat. Tuti befutó vagy. Hívd el randira! :)
2011. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul esett neki ez a "jóseggű" kifejezés. Barátom is mondott már ilyet, nem esett jól és elmondtam neki h többet ilyet előttem ne, tudom hogy megnéz más lányokat, ezzel nincs is semmi gond, pasiból van. A barátnőd azért akar féltékennyé tenni mert érezni akarja h szereted, és nem érdekelnek más lányok. Beszéljétek meg ;)


18/L

2011. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a bejegyzésemet nem ide akartam, hanem a felette lévő kérdéshez, ne vegyétek figyelembe. vagy ki lehet vhogy törölni?
2011. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!