Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl a dolgot? Titeket nem bosszantana ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom haverjának új barátnője van, 2 hete ismertük meg, nagyon szimpatikus okos lánynak tűnik, de a múltheti házibulin fél óránként a páromat ölelgette és azt mondogatta neki, hogy mennyire imádja, szereti őt, miközben én ott álltam mellette.. Ha a párom mondott egy jó történetet a végére már rajta csüngött. Én vagyok maradi, vagy ez tényleg fura? Főleg, hogy már huszonévesek vagyunk, nem is tinik.. Féltékeny nem vagyok, tudom, hogy nem akarja elcsábítani a párom, de én se ölelgetem a pasiját, aki pár éve a haverom. Ráadásul a csaj nagyon féltékeny típus. Fordított esetben, szerintem ki is kaparná a szemem, ezért is érdekes amit csinál. Remélem értitek a lényeget, engem sért ez a dolog. Ti mit tennétek a helyemben? Megbántani nem akarom. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 14. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is tuti bosszantana a dolog. De nem tudom.. Lehet próbál jobban beilleszkedni közétek, csak nem tudja hogy csinálja. Esetleg ilyenkor te menj oda az ő pasijához/haverodhoz beszélgetni nevetgélni. Hátha le esik neki..
2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa teremtés lehet. Nem ivott esetleg túl sokat? Én azért szólnék a párom haverjának, hogy állítsa le.
2011. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán szólnod kellene a párodnak. Ölelgetni is csak azt lehet, aki hagyja magát.
2011. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehett hogy részeg volt vagy betépett vagy valami és azért ?
2011. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem ivott sokat, ha ivott volna jobban megértettem volna a viselkedését. Persze egy idő után oda ment hozzá a párja és elkezdte ölelgetni, és azt találta mondani a páromnak, hogy nana ez az én csajom. Komolyan úgy éreztem magam abban a pillanatban mintha nem is léteznék.
2011. máj. 14. 14:53
 6/16 anonim ***** válasza:
én is szerintem a csaj párjának szólnék. őt amúgy nem zavarja?
2011. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem őt igazándiból nem is izgatta, vagy csak nem akarta megbántani a lányt elvégre is a legjobb barátja legféltettebb kincse. Arra is gondoltam hogy megelőzöm és viccelődve azt mondom neki, hogy nana ez az én pasim. Talán így nem sérteném meg és értené a célzást is. De jöhetnek még az ötletek.
2011. máj. 14. 14:56
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem zavarta egy picit se...
2011. máj. 14. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a párod nem szeret téged eléggé,és a csaj se szereti eléggé a párját.
2011. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De érzem, hogy a párom nagyon szeret. Ebben egy percig sem kételkedtem.
2011. máj. 14. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!