Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szóltok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szóltok ha a lány kezdeményez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nagyon hiányzik egy pasi , minden értelemben! De kezdeményezni nem merek , mert félek hogy én nem tetszem neki!L/20
2011. máj. 14. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Elhíívnám randevúra.
2011. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én először is felébrednék. De mi van akkor, ha a fiú se mer kezdeményezni, hasonló okokból?
2011. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez a fiúk feladata lenne , nem? Nekik bátrabbnak kéne lenniük!
2011. máj. 14. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kiszemelt pasiról van szó vagy úgy általában valamilyen pasiról.

Tehát felszállnál a villamosra és végigkérdezgetnéd a pasikat két megálló között hogy ki randizna veled?

Utóbbi ciki, de az első esetben csak bátran, pasik is szeretik ha valaki oda van értük, ez nem csak a nők privilégiuma.

2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes és ápolt vagy biztos nagyon örülnék és adnék egy esélyt a dolognak. Mellesleg nekem imponáló, hogy ha valakiről tudom, hogy tetszek neki, így könnyebben meg is kedvelem. :)
2011. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázzunk valamit, ami az efféle kérdéseknél valahogy mindig homályban marad.


Mi számít kezdeményezésnek? Az, hogy egyáltalán elkezdesz beszélgetni valakivel, vagy az, hogy randira ill. egyéb közös programra hívod a másik felet?


Szerintem ha a lány kezd semleges beszélgetést, ezzel nagyobb lehetőséget adva a fiúnak, hogy rátérjen a randizás témára, az teljesen rendben van, sőt javasolnám is minden lánynak, aki partnerre vágyik.


Ebben az esetben én nem mondanám, hogy a lány kezdeményezett, de mégis levette az terhek egy részét a fiú válláról.

2011. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20 évesen ha nem mersz kezdeményeni, akkor jó eséllyel még 40 évesen is szűz leszel.

Ezen érdemes elgondolkodni.

Amúgy lehet, hoy nem fogsz tetszeni neki. Előfordulhat. Akkor udvariasan elküld majd (bunkók csak a lányok szoktak lenni ilyenkor), neked meg már másnap lesz lehetőséged új fiút keresni.

2011. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rég volt érettségi találkozom (ilyen évfolyam szintű), akkor több lánytól is hallottam, hogy 3-ban meg 4-ben X, Y, Z tökre belém volt esve.

Háááát mondtam is neki, baxátok meg ezt miért nem akkor tudattátok velem. (Ez még a facebook, twitter előtti időben volt. Akkor nem volt még böködés., örültem ha ment a betárcsázos net.)

2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiuknak is ugyan olyan nehéz kezdeményezni mint a lányoknak... Azok a srácok akik nem mernek kezdeményezni az azért van mert nincs elég önbizalmuk ami vmilyen szinten pozitív, hiszen nincs elszállva magátol. Szal semmi baj nincs ha a lány kezdeményez, úgyhogy lányok felejtsétek el ezt a hülye szokást h a fiuk feladata... 20/F
2011. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!