Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? En vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? En vagyok a legkemenyebb es a legvaganyabb a suliba meg a sulin kivul is, de nem merek hozzaszolni egy lanyhoz se, Attol felek elutasitananak meg ha a lany kezdemenyez akkor is felek.

Figyelt kérdés
Felek elrontok mindent es konnyen zavarbajovok,de mar elkellene egy csaj.Felek az ölembe ül elmegyek megcsokol nyalladzanek.Meg hamar elmennek sex közbe,de ezen valtoztatok traningezek verem verem amikor elelveznek megallok es folytatom egy ido utan,De sajnos csak zenere megy ha nem megy a Roky zeneje akkor hamar elmegyek.Szerintetek engedne a csaj hogy menjen a zene a sex közben .Vagy nem?vagy probalkozzak kur_aval ott mindeggy a zene ha jo akkor meg csak zene közbe sexelnek.Anyam ha halja a zenet akkor mar tudja verem a f_rkam ezzel is csinalni kene valamit.Azt is probaltam fülhalgatoval halgattam a zenet de akkor meg nem hallottam anyam ahogy szol ,Hagyd abba,.Szoval nincs valami olyan cucc amivel halgathatom a zenet mikozbe verem a farkam meg anyamra is figyelhetek,Vagy probaljam meg csak az eggyik fulessel halgatom a zenet.Lehet jo ötlet.Segitsetek 16F
2011. júl. 20. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
dicsakmore
2011. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mivan??? most akkor az a kérdésed h szólíthatsz meg egy lányt vagy az h hogyan verheted és figyelhetsz anyudra egyszerre ?? ::D:D:DD
2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
te télleg kemény vagy! a rocky zenéjére recskázol
2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"En vagyok a legkemenyebb es a legvaganyabb a suliba meg a sulin kivul is,"


Egoizmusból nincs hiány...

2011. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindket dologba kell a segitseg
2011. júl. 20. 18:25
 6/15 anonim ***** válasza:
"En vagyok a legkemenyebb es a legvaganyabb a suliba meg a sulin kivul is" ha az vagy akkor amiket felsoroltál az nem jelenthet gondot egy vagánynak
2011. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a lány csak arra kell neki h figyeljen az anyjára, amíg ő boxkesztyűben veri
2011. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mármint a farkát :D
2011. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha eddig csak arra mentel hogy te legyel a legerosebb mindent felrteteve de most mar a nok is erdekelnek jobban
2011. júl. 20. 18:26
 10/15 anonim ***** válasza:
boxkesztyűben:DDDDD
2011. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!