Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha sokat bókoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha sokat bókoltok egy fiúnak az azért van mert tetszik a srác, vagy csak kedvesség?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet mind2
2011. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tetszik, annak nem igen szoktunk bókolni. De lehet, hogy csak én vagyok ezzel így.
2011. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a sokon van a hangsúly, akkor biztos tetszik, de ha néha-néha akkor csak kedvesség.
2011. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16:29 - Igen, azért is írtam a kérdésbe hogy sokat. Feltűnt, hogy ettől az egy valakitől sok bókot kapok, teljesen apró dolgok miatt is. Van néhány lány barátom de tőlük nem, vagy csak ritkán kapok bókot, ha tényleg megérdemlem. :) Ezért merült fel bennem a kérdés...
2011. máj. 14. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor drága bizony tetszel neki :)

Én is rengeteget bókoltam pasimnak,azaz még így 3 év után is sokat bókolok neki :P

2011. máj. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!