Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Miert bokoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Miert bokoltok, enekeltek, bujtok egy csajhoz, akit alig ismertek?

Figyelt kérdés
Mindenfele mondott egy ferfi nekem, hogy milyen kulonleges vagyok, meghogy milyen jol oltozok, majd elkezdett nekem enekelni, kesobb leult mellem, maszirozgatta a karjaimat, odadugta az arcat az enyemhez kozel, megfogta a csipomet, illetve megsimogatta a terdem.
2011. júl. 2. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg akar húzni. Keverj le egyet.
2011. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hagytam utana, szoval ahogy nyult, en loktem el a kezet! De miutan ez megtortent ra 2 honapra megint beprobalkozott; akkor is bokolt, de mar nem nyult hozzam.
2011. júl. 2. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
csajozni akar xD -.-
2011. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez olyan pasikra jellemző, akik nem láttak már nőt vagy egy éve. mert nem kellenek senkinek.
2011. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
O pont azz ellenkezoje annak, amit leirtal! A faluba az egyik legjobb pasi, magas, jokepu; sok lany elfogadna! Amikor meg udvarolgatott nekem, kozvetlenul elotte par hettel szakitott a baratnojevel.
2011. júl. 2. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

szakítás után a pasik hirtelen mindenkit meg akarnak *ni

akkor ebben az időszakában van, örül a szabadságnak.

2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért pont velem csinálta ezt? Amúgy meg szerintem nem lehetett valami komoly dolog, mert ö maga mondta, hogy 1 hónapot jártak! De ha nem akar semmit tölem, akkor miért viselkedik így?
2011. júl. 2. 14:26
 8/8 A kérdező kommentje:
2 hónapig ilyen idöszakban lenne? Meg aztán senki mással nem viselkedett így, csak velem, volt ott egy csaj, aki legalább 3x megérintette a derekát, de ö mintha észre se vette volna, nem foglalkozott vele!
2011. júl. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!