Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöjjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Én nagy hírében állok h Magyarország a Magyaroké de most szerelmes lettem egy cigány fiúba és ő neki sem vagyok közömbös és ismerkedünk. Tesóm azt mondta h ne jöjjek vele össze mert később megverhet ha elakarom hagyni meg ilyenek. A szüleim pedig durvábban utálja a cigányokat mint én apum kopasz acélbetkos bakancs nagy Magyarországos póló és ehhez hasonló. Most nem tudom mit csináljak annyira szeretném őt de a háttér mást javasol.
2011. máj. 14. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy cigány-e vagy sem, hanem azt, hogy ő maga rendes-e, illetve szintén fontos, hogy a családja rendes-e. Ha mindkét esetben igen a válasz, akkor már csak azt kell eldöntened, hogy bevállalod-e, hogy a leendő gyerekeiteket állandóan piszkálják az iskolában és egyéb helyeken a bőrszínük miatt. Ha ez is belefér, akkor hajrá.
2011. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna, erre a kollégám a példa, aki cigány. Teljesen normálisan viselkedik, de otthon verte az asszonyt amiért az el is hagyta. Ők nem veszik emberszámba a nőket, csak amíg udvarolnak neki. Én azt javaslom, minél messzebbre kerüld őt. A szüleid is ellened fordulhatnak így.
2011. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még egy kicsit,ismerkedjetek,találkozzatok.Ha még hetek,hónapok múlva is ugyanilyen szimpatikus lesz,és nem ismered meg olyan tulajdonságait,amik miatt szakítanál,akkor hajrá.Az biztos,hogy sok konfliktusod lesz emiatt a szüleiddel,és nem hiszem,hogy hosszútávon megéri.


Én jártam egy évig egy olyan sráccal,akit a szüleim elítéltek bizonyos dolgok miatt,de akkor nem hallgattam rájuk,illetve sokszor összevesztem velük.Utólag bánom,hogy nem vettem észre előbb hogy igazuk van,mert sok csalódástól és testi-lelki fájdalomtól megóvhattam volna magam.


21/L

2011. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apát kitapossa a beled! Ez tény! :-)

Nem hiszem el, hogy nem találsz magadhoz illőt!

Egy kirekesztett cigány akarsz lenni?

2011. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!