Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, de úgy érzem, hogy nem kedvel. Beszélgetni is próbáltam vele, de csak igennel és nemmel válaszolt. Mit tegyek, hogy megkedveljem és összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy neki szimpatikus akkor semmit. Akár milyen hihetetlen ez nem úgy működik, hogy minden lányt be lehet fűzni.
2011. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagodj meg gyorsan, vagy felejtsd el.
2011. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatot elírtam. Így helyes: Mit tegyek, hogy megkedveljen és összejöjjek vele?
2011. jan. 19. 21:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont az eléggé zavar, hogy a barátnőjével folyton együtt van és azért is nehezen tudok beszélni vele. Volt 1-2 nap amikor nem volt a suliba a barátnője és akkor teljesen "nyitott" volt.
2011. jan. 19. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a barátnőjének tetszel ? :P am lehet hogy el kéne hivnod pl mikor megy haza hogy beszélni akarsz vele :)
2011. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amikor nem volt ott a bnője akkor nem "nyitott" volt, hanem unatkozott és épp akkor jól elszórakoztattad.....legalábbis erre lehet következtetni, ha a bnője jelenlétében meg le sem sz.r
2011. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress más csajt, minek az ilyen vesztett ügy után futni?
2011. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress mást, ezzel csak még unszimpatikusabb leszel neki. A céltudatosan csak igen-nemmel válaszolás nekem például az első számú lekoptató-taktikám olyanokkal szemben akik nem tűnnek bunkónak, de nagyon idegesít ahogy fűznek.


20/L

2011. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fel lehet szedni ennek ellenére is, de csak önbacsapás lenne. Próbálj meg valaki mást találni. Jobban jász.
2011. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek miket kérdezzek tőle? Olyanokat akarok kérdezni tőle amiből egy "normális" beszélgetés lesz. Nem akarom faggatni.


SEGÍTSETEK!!!

2011. jan. 22. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!