Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki nagyon tetszik, valami mégis visszatart attól, hogy összejöjjek vele. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Flörtölgetünk, időnként ő is összejön valakivel, ritkán én is, de igazán szeretni mást nem tudok, mindig ő jár az eszemben. De vele valamiért nem akarok... áh nem értem.
2011. júl. 3. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kort es nemet legyszi
2011. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg félsz közel engedni magadhoz, mert félsz, hogy hibát követsz el ha ezt teszed?

Vagy mert magadat akarod védeni egy csalódástól?



"időnként ő is összejön valakivel, ritkán én is,"

- mondjuk ilyen emberrel én sem akarnék összejönni.

2011. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23:01 18/L

23:02 azok neki se, és nekem se tartanak sokáig, és valahogy mindkettőnk kapcsolatainak a végén egymás mellett kötünk ki, vagy ezt nem tudom hogy mondjam másképp

2011. júl. 3. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha egymással jönnétek össze. Meg kell próbálni.
2011. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia :) elso valaszolo vagyok . en is ugyan ilyen helyzetben voltam , de nekem rontott a helyzetemen , hogy osztalytarsak vagyunk. akar hanyszor talalkozunk megpuszil , szemezunk meg minden , de mire elszannam magam , hogy elmondjam neki nem talalkozunk , vagy pont oda jon valaki , es szerintem ezt szemelyesen kell elmondani , nem online vagy sms ben , telefonon . es nem akartam mas elott se , foleg hogy nem vagyok biztos benne , hogy en is tetszek neki , vagy hogy jarna velem . de ra fogom szanni magam , hogy mondjam el , es neked is azt tanacsolom , hogy mond el neki , hogy mit erzel , es ha elutasit , legalabb nem kell tobbet azon ragodj , hogy vajon jarna veled , vajon bejosz neki meg ijenek . utana is maradhattok csak baratok is , ha nem lesz belole semmi . sok sikert
2011. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!