Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy buliba sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy buliba sokat bokoltok egy csajnak, es sokat bamuljatok, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy szúrnák a fosójukat.
2011. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tetszik.
2011. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem tudod hogy mit jelent, vagy csak unalmadban h*lyeségeket kérdezel?
2011. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem unatkozik a kérdező....:) nem baj megszoktuk az efféle kérdéseket már :)


Hogy válaszoljak is: 1. vagy tetszel neki és szeretné ha a barátnője lennél, 2. csak meg akar dugni, 3. pszichopata gyilkos és ki akar nyírni!

2011. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát öszinte leszek, azért kérdeztem meg, mert nem tudtam eldönteni, hogy le akar fektetni, vagy pedig tetszem neki
2011. máj. 14. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor őszinte leszek!


mi sem tudjuk!


Azt, hogy valaki csak egy éjszaka erejéig udvarol e és teszi a szépet meg mondja a szépet, vagy hosszabb távra gondolkodik e, arra nehéz rájönni.


De ha aznap haza akar kísérni , és utal arra hogy fel akar menni hozzád vagy nem e mentek hozzá fel akkor valszeg csak dugni akar!


De ha kérdezi h mikor találkoztok legközelebb és hogy jó lenne máshol is összefutni nem csak bulin belül, és szeretne megismerni akkor lehet h többet akar!

2011. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyikröl se volt szó, ami azt illeti. Azt kérdezte csak, hogy ö eddig miért nem ismert engem? Miután megtörténtek ezek az udvarolgatos dolgok, ö azota van, hogy bámul, illetve elötte is sokat nézett.
2011. máj. 14. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam kb azt, hogy húúúú de bejössz most nekem édes, nem megyünk fel hozzám szexelni egyet?!
2011. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!