Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy srác versenyszerűen sportol? (de nem beszél róla sokat)

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:57
1 2
 1/13 szamóca. ***** válasza:
0%

hát ha nem beszél róla sokat akkor nem érdekel.

ha sokat beszél róla még zavar is:D

2011. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát különösebben nem érdekel
2011. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mit sportolsz és igen ha sokat beszélsz róla nagyképűnek tűnhetsz.
2011. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. De azért jusson rám sok ideje. És ne a sport legyen az egyetlen témája.
2011. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Harmadikkal értek egyet. Egy válogatott pingpongozó annyira nem hoz lázba:) Persze beszélhetsz róla, de lyukadj ki minden témából a sportra, pláne ne magadat fényezd.

Milyen sport egyébként?

2011. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,de tényleg ne beszéljen sokat,mert nem biztos, hogy mindig lekötne a dolog.
2011. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
nekem nagyon bejön. eleve alap, hogy sportoljon, ha egészséges. ha meg még sikeres is benne, az plusz pont. és én szeretem hallgatni, ha valaki a sportról/szakmájáról beszél, mert örülök a sikerének. csak őt is érdekeljék az én sikereim, akkor tök jó :) ez barátságra vonatkozik, de szerelemre is érvényes: "az igaz barát megbocsátja a bukásaidat, és elviseli a sikereidet". látom, utóbbi többeknek nem megy, de tény, az a nehezebb...
2011. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én speciel focizok:D
2011. máj. 15. 11:56
 9/13 napietus ***** válasza:
mondjuk a focit nézni is imádom :) anélkül nem is élet az élet. de én már férjnél vagyok :D egyébként azért abba ne hagyd a sportot, ha pár p*csa azt mondja, neki nem jön be (remélem, nem ezért kérdezted). de a focista fiúkon általában fürtökben lógnak a lányok :)
2011. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na én meg a focistákat utálom. Kib.szott nagyképűek főleg ezek a fiatal kis p.csök. Ha nem ilyen vagy akkor nagy baj nem lehet :)
2011. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!