Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyit számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyit számít nektek ha egy srácnak nincs széles válla és nem egy nagydarab ember, de rendszeresen sportol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem semennyire nem számít...

nem a külsejébe kell szerelmesnek lenni:)

hanem a belsőjébe:)az számít:)

2010. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A külső egy szempont a sok közül, de nem alapvető. Akit csak az érdekel, az egy üresfejű liba.
2010. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát az értelmesebb csajoknál nem számít,legalábbis szerintem...csak egy szempont ahogy az előttem szóló írta...akinek számít az csak felvágni akar a pasival és egyszerűen nem táplál érzelmeket...lehet széles vála és lehet nagydarab ha egy gyökér ...
2010. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajjajjajjajjajj...

Ezt ti sem gondoljátok komolyan ugye?

Nekem ne mondja azt egy lány sem hogy nem számít a külső ez már egy régi elavult duma.

Vannak lányok akiknek a sportos testű egyéniségek tetszenek (azaz nincs pocak, de nem is 80 as a bicepsz hanem sportos), vannak akiknek a kigyúrt pasi, és vannak akiknek bejönnek a kövérek illetve a jóóó húsban lévők.

És igenis ti lányok is megnézitek azt , hogy hogyan néz ki az a pasi akivel vidáman végigsétáltok az utcán kézen fogva és nem azon rettegve, hogy mikor fordulunk már be a következő sarkon.

2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít a külső, de egy szempont a nagyon sokból. És lehet akármilyen jó teste, ha nincs esze vagy humora, nálam nincs esélye.
2010. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam, hogy csak a külső számít, persze fontos, hogy értelmes legyen , meg humoros meg stb stb. azaz a belső nagy mértékben számít, de azért minden nő megnézi azt, hogy kivel mer kimenni az utcára vagy kit mer elvinni bemutatni a b.nőinek. "egy ágról szakadt szakállas koszos csövest, aki belülről kedves humoros és a többi azt azért mégsem ugye..." - Ez csak egy példa
2010. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!