Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam?! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 10 hónapja van barátom. Barátom családjának van egy jó ismerőse aki külföldön dolgozik/ lakik csak kb 1-2x jön haza egy évbe. Hívjuk X-nek. Most jött haza nem olyan rég. Előtte beszéltem vele párszor, nagyon szimpatikusnak tűnt, elvoltunk. Aztán találkoztam vele. Annyira elvoltunk mintha már több éve ismernénk egymást. Nagyon teszik amúgy külsőre is. Barátom mondta h kérdezgetett már rólam néha h merre vagyok, meg ilyenek. Ahogy telnek a napok és látom őt, egyre jobban úgy érzem h hiányzik, kell nekem. Csalódott vagyok amikor elmegy, sőt tegnap éjszaka vele álmodtam. A csattanó h 30 éves :S Szóval semmi esélyem szerintem nála.Tudom hülyén hangzik meg minden, de tényleg olyan érzésem van h beleestem. Lehet ennek ahhoz köze h barátommal mostanában nem teljesen jövünk ki? Köszi aki normális választ ír!
2011. máj. 15. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet köze van ahhoz hogy a barátoddal mostanában nem jössz ki jól, de talán várj egy kicsit hátha változik majd a véleményed, lehet csak egy fellángolás, de ezt csak úgy az olvasottak alapján írom.
2011. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan van köze ennek ahhoz, hogy a barátoddal nem olyan szoros az érzelmi viszonyod, mint előtte, de egy 30 éves férfiről inkább ne álmodozz. Nagyon más a világotok.
2011. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom egy 30 éves férfit hagynom kellene, remélem csak fellángolás :S

2011. máj. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!