Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen gilisztás vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen gilisztás vagyok. Mit csináljak ellene? (ez nem vicc)

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ad gilisztahajtót.
2011. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nagyon félek,azért ilyen korban már senkinek sincs giliszája.:////
2011. máj. 15. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
ez van :\ majd megszabadulsz a kukacoktól.
2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ebben a korban is bármilyen fertőzés következménye vagy rossz étel miatt is lehetséges, orvoshoz mindenképp menj el emiatt.
2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ez már gyerekkorom óta van.nem valami rossz kajától.
2011. máj. 15. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
És kezelték már? Mert tudtommal egy-két nap alatt kihajtják. Ne viccelj ezzel, mert sok embert megfertőzhetsz.
2011. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egy képet felrakhattál volna magadról, hogy legalább tudjuk kit kell nagy ívben kerülni
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, felír egy gyógyszert és pár nap alatt meggyógyulsz.

Utána pedig kézmosás, kézmosás, kézmosás! Van aki hajlamosabb erre, és piszkos kézzel evéstől lehet legjobban szerezni.

2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig volt, 14 évesen volt utoljára azt hiszem. Rengeteg édesség is hizlalja őket,meg gyorsabban szaporodnak,szóval azt fogd vissza, míg nem gyógyulsz ki belőle. Nem ciki,valaki hajlamosabb rá. Mindenképp kérj receptet orvostól,és váltsd ki a gyógyszert. Én Vermox-ot szedtem,hamar kihajtotta. Egyébként én azért fertőztem magam állandóan vissza, mert rágtam a körmömet, és féregpete meg sajnos igen sok helyen lehet, ezért könnyen bekerülhet az által is. Leszoktam róla, többet mostam kezet,és azóta nincsenek. Ne szégyelld, megesik ez néha.

22/L

2011. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és egyél fokhagymát.
2011. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!