Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért néznek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért néznek annyira a csajok?

Figyelt kérdés

Azért már nem vagyok annyira fiatal,de a lányok sokszor megnéznek az utcán.

Ez olyankor még nem is zavaró,amikor mondjuk 16-20 évesek néznek meg maguknak,de,amikor már ilyen 12-14 éves csitrik is az már egy kicsit zavaró.

Létezik,hogy azért néznek annyira a csajok,mert bejövök nekik?

Csak mondjuk az is furcsa,hogy amikor meg haverokkal vagyok,akkor meg néha,mintha engem észre sem vennének,de,ha egyedül,akkor meg úgy megnéznek sokan a lányok.

Akkor most,mi van?

Tetszem nekik,ha egyedül vagyok,de ha másokkal,akkor már nem?

Ez olyan hülye érzés!

Ha nem magamban vagyok,akkor olyan mintha nem is én lennék!

Minek tudható be ez szerintetek,jól nézek ki,de mindenki más jobb nálam vagy mi?

Amúgy állítólag élőben jobban nézek ki,mint képen.


2011. máj. 15. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
helyes vagy
2011. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki!
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem eléggé kiráz a hideg mikor ilyen nyomi 13 évesek rám néznek és úgy sugdolóznak közben... ha épp nem megyek valamerre (park, vonat) akkor ülve hagyom hogy végig engem bámuljanak, kissé frusztráló.
2011. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mutass képet.

amúgy engem meg az irritál, a a buszon vagy az utcán megnéznek a pasik... az még nem is baj ha 16-19 évesek, de van hogy ilyen 25-30 évesek is úgy bámulnak...

2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca. ***** válasza:

nm tudom, lehet lóg vmi fikusz az orrodból olyankor...

hát ez milyen értelmetlen krédés már? nyilván azért mert bejössz nekik. naná hoyg ha tömegbe vagy nem néznek meg, az sokkal kellemetlenebb és nyilván enm is olyan feltűnő.

2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem húzz zacskót a fejedre. OK. Bocs. Fogadd el hogy g*ci jó faszi vagy és kész. Azt sem értem igazából amikor a riherongy krvák p*csavillantó miniben bugyinélkül riszálják bájos csülkeiket az utcán, utána meg sírva panaszkodnak arról, hogy a csókák nyálcsorgatva bámulják őket. Hölgyeim uraim csador és szerzetes ruha. Probléma letudva.
2011. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!