Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok azokról a fiúkról akik az utcán nem néznek rátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális margit?
2011. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok. de sztem az gondolhatja egy csaj, hogy nem fogta meg a külseje, ezért nem gondolta úgy, h érdemes ránézni. szerintem.
2011. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Észre sem veszem, mert én is csak akkor nézek az emberekre ha feltétlenül szükséges. Ha észrevenném, azt gondolnám, hogy valószínűleg ő sem szeret emberek közé menni, kissé befelé forduló, esetleg enyhén kényszeres, és néznie kell hova lép:)
2011. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bárkinek is rám néznie? Nem gondolok semmit, mert nem érdekel.
2011. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
azt,hogy nem jövök be nekik:))
2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szoktam az embereket az utcán nézni!


17/F

(de ha meglátsz egy fiút, aki bejönne, de nem néz rád, te nyugodtan odamehetsz, legfeljebb nem lesz semmi!)

2011. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én kényszeresen megnézek minden csajt az utcán akkor is ha csúnyna, ha jólnéz ki több ideig nézem és belenézek a szemébe ha nemjön be akkor gyorsan elnézek nehogy észrevegye ha nézem de amúgy azért csinálom ezt mert kíváncsi vagyok hogy néz ki egyszerűen nem birom ki hogy ne lássam az arcát...
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem vett észre,nem vagyok az este,nem fogta meg semmi a külsőmön.. :/ 16/L
2011. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt hogy nem érdeklem. ennyi.


van közel 7000 000 000 ember a földön,nekem kicsit sem hiányzik hogy mindegyik engem nézzen és mondogassák magukban hogy húúú de szép vagyok


13l

2011. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59


off: 1-2 év múlva majd te is élni-halni fogsz a f@szért


on: én minden csajt megnézek, aki tetszik az sokáig nézem és én főleg arcát nézem hosszabb ideig, nálam nagyon fontos az arc és a szemei a csajoknak :)


én sem bírnék úgy menni, hogy ne nézzem meg a szép lányokat, alapból elég csajmániás vagyok, csak sajnos ők nem vesznek úgy észre vagy félénkek és lenéznek, amint látják, hogy nézem őket

2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!