Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet manapság normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság normális barátot találni?

Figyelt kérdés
18L, mert gondolom discoban nem , neten sem túl sikeres de akkor hol és hogyan?
2011. máj. 15. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezem a másik oldalról. Csak mondjuk nekem elég érdekes elképzelésem van a normálisról. Talán neked is?
2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen mesélj először hogy milyen igényeid vannak
2011. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én is ugyanezt mondom, csak annyi különbséggel, hol lehet manapság normális lányt találni

20/F

2011. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én neten találtam. 3 és fél éves kapcsolat.

miért, szerinted csak a disco meg a net létezik? alapból rossz a hozzáállás... én mindig barátaimon, barátnőimen keresztül ismerkedek. eljárok táborokba, egyetem által szervezett programokra, vagy csak simán hagyom, hogy leüljenek mellém emberek, és akkor beszélgetésbe elegyedek velük. de az internetet is szívesen használom, nekem eddig párkapcsolat keresésben is bejött, és sok számomra fontos embert ismertem meg itt.

2011. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy igényeim egyáltalán , de manapság nehéz kedves ugyanakkor ugazi férfiakat találni főleg itt ahol én lakom .És am a neten hol találtad ?:)
2011. máj. 15. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
írj privátot és megtaláltál.
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert merre laksz ?:P
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes szupermarketekbe menni! :)


Én jelenlegi páromat ott ismertem meg, már 8 hónapja....épp valami idióta baromsággal jött oda hozzám, hogy 2 tusfurdő után jár +1 eajándékba, aztán humorra vettem a dolgot, és szépen kimentünk kávézni...


DE! 8 hónapon át minden héten 2x elmentem oda vásárolni...hogy háátha....



Előtte 4 b.nőm volt. Az első volt osztálytárs, 2. discoban jött össze, 3. neten, 4. melóhelyemen. És most áruház. 26/f

2011. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vas megyében lakom:) oké köszi a tanácsokat és mondjuk szerinted ki legyen a kezdeményező?vagy h jelezzen az ember h bejön?
2011. máj. 15. 19:08
 10/15 anonim ***** válasza:

te vagy a csajszi!

Nézz ki valamit ami jó magasan van ott ahol az a srác is van aki megtetszik vagy csak kérd meg akkor is ha odébb áll h "szépen rámosolyogsz, szia segítenél nekem levenni azt a izét onnan a polcról??"


utána már megkérdezheted, hogy meghálálhatnám egy kávéva vagy üditővel????

2011. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!