Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért menő ribinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért menő ribinek lenni? Vannak még normális lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

ha felmegyek myvipre iwiwre vagy csak ha fikablogokat nézzük mindenhol azt látom h 12-16 éves kislányok (TISZTELET a kivételnek) a mellükről rak fel képet.meg így úgy bebaszva meg azzal dicsekednek h a tegnapi bulin hány srácot szopott le.olyan képek h 2 lány egymás szájába meg nyalják egymást.miért menő ez? normális lányok még vannak? persze idősebb korosztály is de ezek főleg a csöcsüket mutogatják.

az meg a fiúk "elítélik"... de közben meghúzzák.leribancozzátok őket meg h nekem nem kell mert sokan átmentek rajta.dehogynem


2010. márc. 9. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kedves Kérdező!!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a fel csak álr.ibanc. Mire oda kerülne a sor sikítva menekülne.
2010. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
mert bäszni jó. :) amúgy igazad van, és az amerikai szexuális forradalom miatt van ez, illetve a média hatása. ezvan, ezt kell szeretni...
2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
hát ha ez a jó nekik.h mindenki leribancozza őket.most büszkék rá.de mi lesz később? mikor maajd talán tovább tanulnának( nem középiskolára gondolok) vagy komoly kapcsolatot akarnak....
2010. márc. 9. 15:36
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vannak.

16 éves vagyok, de egyetlen "megbotránkoztató" képem sincs semmilyen közösségi portálon.

Elítélem az ilyen lányokat. Úgy érzem, mással nem tudnak kitűnni, és ezzel akarnak bekerülni a tucat emberek közé. Azt hiszik, hogy ez vagány..és nagylányos.Hol ott a divat miatt csinálják. Mert "menő" . . . szerintük. És akkor csodálkoznak, hogy a pasiknak csak a szexre kellenek. Mindegy..


A fiúk viszont mindig azt hangoztatják, hogy "nincs egyetlen normális lány sem [nem egy ilyen kérdést láttam már](pl. myvpen), DE még is, ha oda kerül a sor, akkor tuti lefeküdnének velük (persze tisztelet a kivételnek:))


Ilyen világ ez. Ha nem vagy tucat, és nem teszed ki a melled, feneked..hát akkor nem vagy menő..


Bocsi ha kicsit értelmetlen, de remélem értelmezhető! :)

16 L

2010. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
A szomorú, h ezekért sokkal inkább odáig vannak, mint értünk normális lányokért...:S
2010. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

pontosan erről beszélek én is.teljesen igazad van

ja és ráadásul annyira csúnyán beszélnek.pedig nem menő. inkább undorító

2010. márc. 9. 15:38
 8/51 anonim ***** válasza:

ma 15:36-os vagyok, aki sokat írt.:)

Egyet értek Kedves ma 15:37.es :)

2010. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
hát persze -.- mivel mindenre megkaphatóak. a fiúknak ez kell? pedig mindig azt hangoztatják h normális lányok kellenek nekik..mégis ha a kiscsaj felajánlja magát rohan megdugni
2010. márc. 9. 15:39
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

A fiúknak igen..ez kell, de a Férfiaknak (legalábbis aki komoly kapcsolatot keres) nem..Szvsz.

15:36-os vagyok megint..:)

2010. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!