Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor hogy is csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor hogy is csináljam ezt hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy kb. fél éve kaptam az első csókot egy olyan sráctól akibe akkor még szerelme voltam. Ezt elmondtam neki, de ő ezt nem viszonozta. Most pedig nem is beszélünk egymással és ez így nagyon rossz. Ezt szeretném vele megbeszélni mer nem jó hogy fél éve még odajött és lesmárolt most meg már nem is köszönünk egymásnak.

Bár mondjuk már van barátom de ezt akkor sem tudom így elfogadni hogy így maradjon hogy itt haragszunk egymásra egy ilyen dolog után.


2011. nov. 11. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Rendezd le magadban, zárd le a történteket, ne a múlton rágjódj, inkább foglalkozz a jelenlegi barátoddal. Én értem, hogy bánt, hogy ennyire elhidegültetek, hogy már nem is köszöntök egymásnak, de gondolj bele, a barátod mit érezhetne, ha te újra felvennéd a kapcsolatot ezzel a sráccal. Fölösleges vitákat, problémákat hozhat a kapcsolatotokba.

Látszólag a fiú is túl lépet a dolgon, lezárta magában, tedd te is ezt.

16/L

2011. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!