Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy csajnak bejön egy másik csaj?

Figyelt kérdés

És ha ritkán beszélnek élőben (mert nem ott lakik)?


18/L


2011. máj. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sokat néz, meg valahogy látszik rajta, h nem csak úgy megnéz, hanem stíröl, úgymond.


ha nm beszélgettek akkor úgy, h mondjuk ha találkoztok utcán köszön, mosolyog ilyesmik

2011. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hupilila kalapot visel és ha meglátja, egyik lábán ugrálva, integetve üdvözli.

Na jó, viccet félretéve.. :D

Én ilyenkor gyakrabban megdicsérem a ruháját, a haját, esetleg megjegyzem, hogy tetszik a szeme színe, stb. De nem úgy, mint amikor két heteró lány, barátnők viselkednek, hanem egy kicsit.. hogy is mondjam, van benne egy kis szemlesütés, és a testbeszédem is biztosan árulkodik. De anélkül is megy, MSN-en. Ezek bókok, hasonlatok, stb. Az eléggé egyértelmű, hogy "nagyon kedvellek".

Van egyfajta vibrálás, nehezen tudnám leírni, milyen pontosan. Amikor megismerkedtem a barátnőmmel, ő jött oda, hogy van-e kedvem kicsit kimenni beszélgetni, kérek-e valamit inni. És kicsit közelebb állt, mint szokott, vagy ahogy mások szoktak, sokkal közelibb volt, mint amikor láttam, hogy másokkal, haverinákkal beszélget. :)

2011. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!